Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bérlőtársamnak furcsa és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bérlőtársamnak furcsa és gusztustalan fétise van. Mit tehetek? Elég olcsó volt az albérletbe beszállni, már rájöttem miért. Hárman vagyunk.

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, a másik srácot nem, mert be van szívva általában és leszarja. Nade a másik meg pont beszarja... szó szerint.... vagyis az a baj, hogy nagyon büdös, mert tudom ez nehezen emészthető, de az a fétise, hogy beszarik egy pelenkába.


Nem trollkodok, nem viccelek, én se hinném el ha olvasnám, de igen. ráadásul még homoszexuális is és hord haza férfiakat hetente többször, vadidegeneket. Otthonról elköltöztem, mert nem bírtam tovább, de egyetem mellett nehéz dolgozni főállásban és nyárra sem akarok otthon lenni, szóval vagy kibírom ezt még 2 évig, vagy megyek haza. ötletek?


2019. máj. 22. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ásó,kapa,gödör!
2019. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz más albérletet! Ez dúrva.
2019. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, de komolyan 😕 én tuti nem tudnék ott lakni, mondjuk én nő vagyok.azért ezeket előre is közölhette volna...
2019. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Király
2019. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Talán jobb lenne, ha bölcsődében töltené a napot, addig sem otthon büzölögne.
2019. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Elsőhöz hozzátenném, hogy sok mész is kelleni fog, különben nagy a lebukás esélye.

Amúgy én is azt mondom, hogy keress másik albérletet, biztos más is keres lakótársat. Ez nagyon durva, én biztos meg is etetném vele a pelenkát a tartalmával együtt.

2019. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ácsi!

BérlőTÁRS egyenlő jogokkal!

Nem feltétlenül neked kell menni, mehet ő is! Szólj a tulajnak, hogy ez szerinte rendben van-e, általában nem szeretik, hogy idegeneket fogadnak.

Másfelől meg elvárható, hogy ilyenkor ne egyenlő részben osztódjanak a költségek, ha mégis, hanem ő jóval többet fizessen.

Amennyiben külön szobád van, akkor még határeset, ha nem, akkor nyilván nem.

2019. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha keresel normális lakótársat, és így állsz a tulaj elé, akkor pláne belemegy szerintem.
2019. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...De azért emberségből megér annyit a dolog, hogy szemébe mondod neki, hogy ne hozzon fel másokat, és ne szarjon az orrotok alá, vagy ha nem bírja ki, akkor aludjon az erkélyen.
2019. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a máűsik srác meg a haverja és leszarja és nem szól. meg ő fizeti a legtöbbet meg itt van évek óta, övé a legnagyobb szoba... a tulaj is egy proli.... hirtelen kellett az albi....
2019. máj. 23. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!