Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bérlőtársamnak furcsa és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bérlőtársamnak furcsa és gusztustalan fétise van. Mit tehetek? Elég olcsó volt az albérletbe beszállni, már rájöttem miért. Hárman vagyunk.

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, a másik srácot nem, mert be van szívva általában és leszarja. Nade a másik meg pont beszarja... szó szerint.... vagyis az a baj, hogy nagyon büdös, mert tudom ez nehezen emészthető, de az a fétise, hogy beszarik egy pelenkába.


Nem trollkodok, nem viccelek, én se hinném el ha olvasnám, de igen. ráadásul még homoszexuális is és hord haza férfiakat hetente többször, vadidegeneket. Otthonról elköltöztem, mert nem bírtam tovább, de egyetem mellett nehéz dolgozni főállásban és nyárra sem akarok otthon lenni, szóval vagy kibírom ezt még 2 évig, vagy megyek haza. ötletek?


2019. máj. 22. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

keres másik társbérletet, vagy mondd meg a tulajnak, hogy az egyik szaros, a másik drogos, és jobban tenné, ha megválogatja a bérlőit.


Vagy mondd meg a bérlőtársadnak, hogy nem hozhat fel senkit, és ha szarozni akar, akkor aludjon az erkélyen, mert büdös. Bár akkor inkább ő mondja azt hogy takarodj, esélyesebb mégis az hogy szólsz a tulajnak, mert vendégeket fogad az valószínűleg az engedélye nélkül.



Az meg teljesen normális, hogy nagyobb szobával nagyobb összeget fizet be. Nem azért, mert szaros, vagy mert vendégeket hoz fel, hanem azért, mert nagy szobában van.

2019. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!