Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Részletezné nekem valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletezné nekem valaki, hogy a hüvelygyűrű miben jobb, mint a szájon át szedhető fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Átálltam a hüvelygyűrűre, de abban jóval több a hormon, mint a fogamzásgátlóban, amit szedtem.

Most akkor jobban jártam egészségügyileg?


2010. júl. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
állitólag kevesebb benne a hormon, meg másként szivódik fel, nincs kontaktusban a májjal.
2010. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ez nem mérgezi a májat mert helyileg hat!
2010. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygyűrű nincs összeköttetésben az emésztőrendszerrel,ami a szájon át bevett fogamzásgátlónál megvan.Így nem károsítja a májat és nem függ attól sem,hogy volt-e hasmenésed vagy hánytál-e,mivel a hüvelyben fejti ki a hatását.
2010. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És azt sem árt elfelejteni(:'D), hogy ha olyan vagy mint én, feledékeny, akk jobban jársz hüvelygyűrűvel, tablettánal parás ha kihagysz egyet.. Mert hát ugye, ha kihagysz egyet(nálam 3.heten tortent ilyen(bunkóknak üzenem munka után bealudtam)) és hát nálam az volt a teendő h ki kellett hagynom a placebokat és elkezdeni egyből a következő havi levelet, ergó nem menstruálsz, így még egy bő hónapot kell várnod, hogy rájöjj teherbe estél-e. Ugyhogy, ha stresszelős vagy, elég jó okot adtam
2019. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!