Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta vagy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta vagy, hüvelygyűrű?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,hogy melyiket válasszam! A tablettától annyiban tartok,hogy esetleg íznék tőle,mivel hajlamos vagyok rá,viszont a hüvelygyürüről még nem hallottam túl sokat! Előre is köszi a válaszokat!
2010. márc. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
szerintem válaszd Chuck Norrist
2010. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gyakorlatilag ugyanaz. A hormon bekerül a szervezetedbe. Annyi különbséggel, hogy a nuvaring nem fogja tönkretenni a májadat, mert nem orális fogamzásgátló. Én inkább ajánlom ezt, de sokak számára kényelmetlen, elvileg aktus során nem érződik, de hallottam rá példát, hogy a hölgy párján landolt, kellemetlen volt tőle az aktus stb. Szóval én inkább a nuva ringre szavazok, ha már választani kell.
2010. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nuvaringet használok már 5éve és nagyon szeretem, semmi bajom nem lett tőle, egyszerűbb használni én személy szerint nem érzem soha(sem szeretkezés közben, sem máskor)és nekem azért is jó, mert baj van a májammal és ez kíméli:) szal sztem is nuvaring:)21/L
2010. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a hüvelygyűrűt pont az előttem válaszoló által leírt hátrányok miatt nem használnám. A tablettában jobban bízok. A gyűrűnél meg folyton aggódnék, hogy kiesik, vagy beljebb megy-e, mint kéne, stb..

Nem tudom, hogy a fogamzásgátló tabletta mennyire káros a májra, de nem hiszem, hogy túl sok vizet zavarna.. Nem hallottam még senkit erről panaszkodni, illetve egyre több alacsony hormontartalmú tabletta is van.

A hízástól nem féltem a szedés előtt, és nem is híztam tőle. Általában aki hízik, az is csak 1-2 kilót, és sokan mondják pozitív hatásként, hogy nőtt a mellük..

De ha bizonytalan vagy, akkor nőgyógyászt kérdezd meg a gyűrűről, és mind a kettő előnyéről/hátrányáról. :)

2010. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17:09-es vagyok és az előttem válaszoló alatt a 17:00-ást értettem.
2010. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én több éve tablettát szedek, időnként csináltatok egy teljes vérképet, minden májenzim tökéletes.
2010. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 30 éves tabletták még roncsolták a májat, a mostaniak már alig.


Egy átlagos csaj sokkal jobban roncsolja a máját a redbullal / altatóval / nyugatóval / görcsoldóval / fájdalomcsillapítóval / fogyibogyóval, mint egy tablettával.


Amúgy 1 szavazat a nuvaringre.

Ha sex közbe zavar 3 órára ki lehet venni.

2010. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike a segítségeket!sokat segítettetek!
2010. márc. 3. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2 éve nuvaringet használok. Soha nem csúszott ki, szex közben nem éehet érezni. Én nagyon szeretem. Havi 1x kell feltenni és kivenni. Nem kell figyelned hányásra, hasmenésre, nem befolyásolja szerencsére a gyűrű hatását.
2010. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!