Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lindynette az első naptól véd?

Elolvastam a leírást. A menstruációm első napján kezdtem szedni, elvileg ilyenkor már véd az első nap után is.

Pont akkor fog elfogyni a 21. tabletta, amikor együtt lennék a párommal.

Érdemes lenne megvárni az egy hetes kihagyást és a második levél elkezdését? Vagy nyugodt szívvel lehetünk már most együtt, óvszer nélkül?

aug. 14. 13:29  Privát üzenet  

A válaszok
Az orvos egy hónapot szokott mondani!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 14. 13:32 Privát üzenet

Egyik sem véd az első naptól!

Sztem jobb ha vártok még vele kicsit.

L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 14. 13:43 Privát üzenet
Ugyanezt szedem ha most kezdted akkor 1 hét után véd, a második levél már az első naptól.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 14. 14:14 Privát üzenet
elméletileg igen, de érdemes várni egy 2 hetet

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 14. 14:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az első levél addigra fogy el, de ha a 7 napos szünetnek is van jelentősége, akkor inkább megvárom a teljes 1 hónapot.

# 5/5Időpont aug. 14. 15:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lyndinette 20fogamzásgátló mellett az elején pecsételő vérzés, majd az első levél bevétele utan pecsételő vérzés és menstruáció elmaradása. Mire utalhat? Terhesség?
Lindynette nevű fogamzásgátlót szedek lassan két hónapja, de ez az első eset, hogy szex után véreztem, úgy hogy már nem vagyok szűz. Nem menstruációs vérzés, még a levél felénél tartok. Mitől lehet?
Most kezdtem el Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedni. Melyik nap számít a menstruáció első napjának?
Elfelejtettem bevenni az első szem fogamzásgátlót! Nem lesz abból baj, ha a két szemet veszek be egyidőben?
Tegnap a menstruacio elsö napjan kezdtem el a fogamzasgatlot szedni lindynette, mikortol hat a gyogyszer?
Lindynette 20 első szedésekor meddig véreztetek?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!