Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy mennyivel nehezebb nőkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy mennyivel nehezebb nőkent hosszú párkapcsolatot keresni, ha nem szeretnék hormonális védekezést alkalmazni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordítok:

"Úgy mennyivel nehezebb nőként hosszú párkapcsolatot keresni, ha csak az óvszerrel történő védekezés elfogadható számomra?"

Én úgy gondolom, ezen nem sok múlik majd.

2019. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h ezen mulna bar egy ido utan nem annyira jo zokniban labat mosni. De biztos van okos megoldas mas is.
2019. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes férfi megérti és nem kényszerít rá egy nőt arra, hogy olyan hormonokkal tömja magát, ami megöli a libidót.
2019. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem védekeztem még "hivatalosan", mivel szinte korlátlan ideig tudom húzni az orgazmust.

Sosem kényszerítenék senkit fogamzásgátló szedésére, kivéve azt, akit mindennél jobban utálok. De ilyen emberrel meg nem szexelek...

2019. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem nem igazán zavarna, bár tudom, hogy vannak pasik akik rühellik az óvszert, de mindegyikről tudom, hogy csak a szája nagy és nem hagynák el a lányt emiatt
2019. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2019-et írunk, és még mindig le vagyunk ragadva ott, hogy hormonok, vagy gumi?

Ott a hormonmentes spirál. Vagy ha most lennék fiatal, párkapcsolatban én tuti méhszájsapkát használnék spermicid géllel kombinálva.

2019. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs gond, kérdező, épp nemrég írták meg, hogy jön a férfi fogamzásgátló tabletta.
2019. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!