Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy éve hagytam abba a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, nem akar helyre állni az agyalapi mirigyem, de az orvos sem akarja helyre rakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Nem feltétlenül babaproject miatt, csak már jó ideje szedtem és a párommal is más “védekezés” mellett döntöttünk. (Azért tettem idézőjelbe, mert tudom, hogy a megszakítás nem védekezés) Sajnos a ciklusom nem állt helyre, de azt mondták a kezdeti időszakban ez normális. A helyzet az, hogy már egy éve nem szedem és még mindig nem állt helyre. Voltam nőgyógyásznál, aki annyival elrendezte a dolgot, hogy ameddig nem akarok babát addig nem hajlandó helyre tenni, mert legalább addig is spórolunk a petesejtjeimmel. Na már most ezzel nem is lenne probléma, de mivel a hormon háztartásom még mindig a feje tetején van (feltehetőleg egy hormon viszi a ciklusomat) a bőröm olyan szinten pattanásos és csúnya, hogy szinte nem is megyek ki az utcára, csak ha dolgozni megyek. (Hozzá tenném, hogy kamasz koromban egyáltalán nem voltam pattanásos) A hajam folyamatosan hullik, a libidóm a béka segge alatt van és szó szerint csúnyának látom magam. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy hogy rázhatnám magam vissza a kerékvágásba orvosi segítség nélkül?

Vagy csak a nőgyógyász csere a megoldás?


Köszi a válaszokat!!


25/N



2019. aug. 21. 15:04
 1/3 anonim válasza:

Azonnal válts orvost!

Menj el egy teljes körű méhvizsgálatra és ha erre sem tudnak más megoldást, akkor kérj egy kis hormontartalmú fogamzásgátlót, azt szedd 3-4 hónapig, vagy amíg az orvos ajánlja, és az abbahagyására után van rá esély, hogy rendbe hozza a bőröd, a menzeszed, stb.

2019. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Megfogadom a tanácsokat!!

2019. aug. 21. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Válts dokit.


Félő, hogy nálam is valami ilyesmi lesz...

2019. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!