Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedek az életem miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek az életem miatt, mégsem változtatok, miért?

Figyelt kérdés

Reg fenn áll ez a probléma, megsem szántam el magam hogy lépjek. Minden nap ezen gondolkodom, másra nem is igazan tudok figyelni, ez a gondom elszivja az összes energiám. Néha jobb, de visszaesek. Csak tervezgetem hogy majd megteszem de csak halogatom, félek...

Nem értem magamat, olyan kapcsolathoz ragaszkodom ami mar sok éve nem müködik, nincs mar törödés , tisztelet szeretet benne! Ragaszkodás van, vagy inkább megszokás! Hasonló helyzetben lévök irnanak akik mar rá szánták magukat es megtették, változtattak, higy indultak el?



2019. ápr. 5. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leültem, átgondoltam, hogy akarok-e azzal a férfival még éveket leélni úgy, hogy jobb már nem lesz a helyzet, csak sokkal rosszabb. Hónapokba telt, mire rászántam magam, de megtettem. 12 év után léptem ki az akkor már öt éve szrt nem érő kapcsolatból. Sokkal előbb kellett volna, de örülök, hogy egyáltalán rá tudtam szánni magam. Nem volt könnyű, mert tudtam, hogy szakítás után jön a neheze. Két évig zaklatott, de aztán csak megunta. Én pedig azóta megtaláltam azt az embert, aki mellett sokkal, de sokkal boldogabb vagyok már évek óta.


Ezen csak te tudsz változtatni. Hiába írják le neked akár ötvenen, hogy lépj, ha benned még nincs ott az elhatározás.

2019. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen éreztem azt hogy elszakadt bennem miden még a ragaszkodás is. Nem akartam többé azzal a pasival egy fedél alatt lenni. Betelt a pohár stb. Én is húztam az időt rágódtam rajta tudtam hogy már nem működik főleg hogy csalt is de nem tudtam rászánni magam hogy haza költözzek. De az utolsó vitán annyira betelt a pohár hogy éreztem befejeztem itt a vége. Nem volt bennem semmi kétely semmi ragaszkodás a megszokotthoz semmi. Sajnáltam őt egy kicsit de ennyi nem érdekelt tovább.
2019. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félsz az ismeretlentől, az egyedülléttől, a változásoktól. Szerintem ez érthető valamennyire hogy az ember vacilál ..Nem egyszerű döntések ezek, legtöbbször kell egy "löket" hozzá hogy az ember meg merje tenni a lépéseket és végetvessen a rossz kapcsolatának.
2019. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Eljutottam arra a szintre, hogy már csak a megszokás volt és örültem ha a párom nincs otthon.


Majd egy nap azt mondtam, hogy elég mert így megfulladok, és ez egyáltalán nem kötelező.

2019. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. ápr. 5. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, még nem szenvedsz eléggé. Lépj.
2019. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!