Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba akarom hagyni a tabit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba akarom hagyni a tabit, de a párom gumit nem akar húzni. Mivel védekezzünk?

Figyelt kérdés

6 éve szedem a fogamzásgátlót. Kicsit abba akarom hagyni, h tisztuljon a szervezetem.

A párom nem akar gumit húzni, mert "nem érez benne semmit".


Szóval ötlet?



2019. dec. 3. 19:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Így van!

Mikor ezt elmondtam neki, hogy csak én védekezem, meg csomó pénz saját költségre...

Meg megkerdeztem, hogy ha nem szedtem vna tabit eddig se, akkor húzott vna e gumit. Azt mondta h rávett vna, h kezdjek el gyógyszert szedni.

Kicsit felkurt mikor ezt benyögte.

2019. dec. 3. 19:45
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom. Nekem ilyet nyögne egy pasi, lehet nem sokáig lennék vele. Nem vagyok őrült tablettaellenes, szedem is, de azért az elején minden kapcsolatban gumiztam és soha senki nem rinyált miatta. Az, hogy "leszarom, oldd meg te" nekem kicsit durva. Legalább akkor nézne utána, hogy mit lehetne még használni, de gondolom az egyetlen ötlete, hogy majd kihúzza. Bár neki gondolom még az sem felelne meg, mert eddig ugye belédélvezhetett...
2019. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Igen, és a pláne az egészben, hogy azt mondta, ha becsúszna a gyerek, akkor vetessem el. Én!

Nem MI. Én. Meg eleve..

Más 30as faszi is ilyen vagy csak én fogtam ki ilyen degenerált felfogásút?


Bocsánat , de mérges vagyok!

2019. dec. 3. 19:51
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Te fogtál ki degeneráltat. Inkább az az érdekes, hogy 1,5 év alatt nem esett le, hogy ilyen.
2019. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig ezt az oldalát nem ismertem.
2019. dec. 3. 20:00
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

A kiegészítő megjegyzéseid alapján - kifogtál egy önző pötchöt, dobd ki a pléhbe! Mond meg neki, hogy márpedig te holnaptól csak óvszerrel ha neki így nem jó, akkor meg örülj neki hogy most jött elő a valódi (önző, öntelt) énje és nem az után hogy összekötöttétek volna az életeteket.

Szóval az ötlet: partnercsere de mielőbb, minden perc pazarlás amit ezzel a fickóval vagy!

2019. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%
csináljátok popsiba! úgy nem lehet baba.
2019. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Védö páncéllal...

Viccet félretéve elég gyökér férfi...

2019. dec. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%

Azért szakítás előtt beszéljétek át ezt mégegyszer. Ha tényleg azért nem akar gumit húzni, mert önző és lusta, akkor egyértelműen dobd ki, de előfordulhat, hogy mas van a hátterében, csak nem akarja elmondani.

Például nálam fiatalabb koromban kiszakadt a gumi, azóta nagyon nem érzem jól magam a gumival. Rettegek, hogy újra kiszakad, két percenként nézegetem, hogy nincs-e baja és egész idő alatt feszült vagyok. Így egyikünknek sem igazán élvezetes a szex és ha valamiért csak gumival lehetne megoldani a védekezést, akkor inkább nem szexelnék.

2019. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Már bocs a szavaimért, de egy önző és rinyáló pasid van. Ha 6 év után nem hajlando elfogadni, hogy egészségileg szunetre van a testednek szuksége, akkor egy igazi ökör.

Tudom, vagyis valoszinu hogy szereted és nem konnyu, de inkább keress egy normális férfit...


29F

UI nem olvastam egy választ se, a tieid se.

2019. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!