Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba akarom hagyni a tabit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba akarom hagyni a tabit, de a párom gumit nem akar húzni. Mivel védekezzünk?

Figyelt kérdés

6 éve szedem a fogamzásgátlót. Kicsit abba akarom hagyni, h tisztuljon a szervezetem.

A párom nem akar gumit húzni, mert "nem érez benne semmit".


Szóval ötlet?



2019. dec. 3. 19:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
19-es, a nő a te rigolyáid miatt, egy szakadt gumi miatt rágjon hormonokat? Attól meg már nem félsz, hogy a tabitól neki baja lesz, ugye? Pfuj, mennyi önző alak. Téged is vágnálak ki, mint macskát, a kérdezőnek is azt javaslom, hogy tegye meg a mostani "párjával" és ne tervezzen vele, mert aki most ennyi kompromisszumra se képes, mi lesz ha gyerek is lesz...
2019. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%

21#

Ha nem lenne ez a "rigolyám", előbb-utóbb akkoris váltanánk a tablettás védekezésre. Egyszerűbb és kényelmesebb mindkettőnknek.

Ja és amúgy a modern, alacsony hormontartalmú tablettáknál elenyésző az esélye annak, hogy bármiféle komplikació lép fel a használatukkal kapcsolatban.


De tudom, a férfinek ne legyenek lelki problémái. A férfi az önző, ha nem akar minden aktust stresszelve, feszülten megélni, hanem élvezni akarja a szexet.


Szerencsére a barátnőm nem olyan, mint te és ő megérti, hogy a másik félnek is lehetnek problémái.

2019. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó:

Nő vagyok, szedek tablettát. Viszont orvos is vagyok, és az, hogy a mai modern tablettáknak nincsenek komoly mellékhatásaik, az nettó baromság.

Szerintem igen is önzőség, ha egy férfi azt várja, hogy a nő szedjen tablettát. És ha nem teheti meg, mert mondjuk trombózishajlama van? Akkor inkább dögöljön meg tüdőembóliában?

Normális kapcsolatban. ha a nő nem akar tablettát, a férfi meg nem akar gumit, akkor keresnek valami kompromisszumot, pl. egy harmadik megoldást. De nem az van, hogy "vagy szedsz tablettát, vagy majd kikapartatod, ha becsúszik".

2019. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
33%

23#

Ki beszélt olyasmiről, hogy nincs más megoldás? Én annyit mondtam, hogy nem csak az önzőség lehet az oka annak, hogy valaki nem akar gumit használni. Rengeteg megoldás van a fogamzás gátlásra, mi közös megegyezés alapján a tabletta mellett döntöttünk.

Ha a barátnőm nem akarna tablettát szedni, akkor nem kényszerítém rá, ahogy ő sem kényszerít arra, hogy a félelmeim ellenére gumival védekezzünk.

De érdekes módon ezek a más lehetőségek csak akkor kerültek szóba, amikor nektek lenne hátrányotok a fogamzás gátlásból.

Amikor a pasi nem akar gumit húzni, akkor fel sem merült, hogy van más lehetőség, hanem egyből ki kell b_szni a p_csába.


Hidd el, hogy nekem is sokszor jobb lett volna, ha nincs bennem ez a félelem a gumi iránt. Nekem sem az volt ám az álmom, hogy minden gumival történő aktus után a rosszullét kerülgessen, mert akkora stresszként élem meg a dolgot, de tudod a lelki bajok olyan alattomos dolgok, hogy nem tud az ember egyik pillanatról a másikra kigyógyulni belőlük.


De mindegy, ne is próbáljátok megérteni amit írok. Nem érdekel, hogy a szemetekben egy önző mocsok vagyok, amiért egy lelki trauma miatt képtelen vagyok gumiban élvezni a szexet.

2019. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Amikor a pasi nem akar gumit húzni, akkor fel sem merült, hogy van más lehetőség, hanem egyből ki kell b_szni a p_csába"


Ha a kérdést elolvasod, láthatod, hogy igen is felmerül. Nem ezért javasolták sokan, hogy dobja ki, hanem azért, mert:

"Azt mondta h rávett vna, h kezdjek el gyógyszert szedni."

"azt mondta, ha becsúszna a gyerek, akkor vetessem el. Én!"

2019. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Így van ahogy az utolsó írja!

A párom nem hajlandó semmilyen megoldasra. Ennyi.

2019. dec. 4. 20:41
 27/27 anonim válasza:

Rézgyöngy! Évekig jó, és hormonmentes. Árban egyszer nagy összeg, 35.000 + kb. 20 ezer a felhelyezés, de elég okos, modern dolog és fiatal csajoknak is felrakják, kb 18 éves kortól :)

Bármikor levehető majd a későbbiekben.

2020. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!