Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8. napja késik a menszeszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. napja késik a menszeszem, rendszeresen védekezünk mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
nem fordult még elő védekezés nélküli együttlét így mennyi az esélye, hogy terhesség miatt késik? Soknak számít ez a 8 nap? máskor max 2-4 napot szokott késni

2020. febr. 4. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok igen folytattam, ráadásul párszor megszakításosan is csináltuk akkoriban (azóta persze gyógyszert szedek), de még csak fel sem merült bennem a gondolat hogy terhes lennék, nem is voltam (bár az inkább szerencse), de ezzel a mesével igazából azt szeretném csak mondani hogy nem olyan könnyű ám teherbe esni pláne nem akkor ha védekeztek, szóval nyugodj meg tuti nem vagy
2020. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2x estem teherbe 1 év alatt. Mindig védekeztünk valahogy. Igaz neha megszakitassal csinaltuk. Vegyél egy tesztet
2020. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia,

sok mindentől késhet. De ahogy az utolsó írja, csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.

2020. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!