Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok, lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, lefeküdtem a barátommal és kiszakadt a gumi. Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket, hogy mennyi esély van rá h terhes legyek? Vagy mitől fájnak a melleim? Mert semmi más "jel" nem utal rá.

Figyelt kérdés
meg is jött igaz h késett egy hetet de megjött.... két hete... szóval már el is múlt meg minden.... de egy olyan 2-3 napja úgy fájnak a melleim.... és rettenetesen félek attól h becsúszott.....
2010. júl. 24. 20:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem attól félek, hogy meg kell venni, hanem megcsinálni... :(( remélem negatív lesz....


de köszike a válaszokat. :)

2010. júl. 24. 20:43
 12/19 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy gumit nem használtok azzal, csak növeled az esélyét, hogy beeshet a dolog.


Milyen óvszert használtatok? Előfordul, hogy egy-két %-uk hibás, de attól ne fordulj el tőle!


21F

2010. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
durex ultra thin....
2010. júl. 24. 21:08
 14/19 anonim ***** válasza:
az ilyen ultra thin-ek alapból könnyen szakadnak... ne olyat használjatok :S
2010. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát most már én is tudom... :(( csak remélem, hogy nincs baj.
2010. júl. 24. 21:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre találták ki a 72 órás tablettát..kórházban non-stop tudsz íratni. Én egyszer vasárnap este írattam kórházban szóval van lehetőség a parázás meg az abortusz helyett.
2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát most már úgyis tök mindegy...
2010. júl. 24. 22:08
 18/19 anonim ***** válasza:
hát figyelj nekem mikor megjön a menszeszem előtte 3-4 nappal mindig fájnak a melleim...sztem nem vagy terhes de azért máskor jobban vigyázzatok :)
2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én lassan 10 éve óvszert használok. Nem akarok tabletát szedni. A barátom megértette és elfogadta. Egyszer szakadt ki akkor írattam ki 72 órásat. S mindig ellenőrízni kell az óvszert. Nyilván eléggé látható ha kiszakad, szóval csak úgy ez nem kerüli el a figyelmét az embernek.

S egy 72 órás szerintem kevésbé ciki, mint egy abortusz, mert igazából más ügyben is mehetsz oda, azt rajtad és a dokin kívül senki nem tudja!

2010. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!