Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire általánosan bevett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általánosan bevett védekezési módszer a megszakításos védekezés, mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Én teljesen ledöbbentem mikor több ismerőssel beszéltem erről és náluk ez teljesen általános módszer akár párkapcsolatban, akár alkalmi partnernél...

Nem félnek, hogy teherbe esnek vagy nemi betegséget elkapnak? Tablettát egyik sem akar szedni mert káros, de az óvszerrel szerintük nem az igazi.



2020. ápr. 5. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%

Stabil párkapcsolatban, már 10 éve így védekezem. PCOS miatt eleve nehezen eshetek teherbe.

Egyszer vártam babát, akkor pont védekeztük. Mondjuk Pharmatex, de úgy voltunk vele, ha megszakítással nem jött össze, talán Pharmatexszel sem fog . Tévedtünk :D

Sajnos a babát elvesztettük.

Teszem hozzá, hogy 30 közeliek vagyunk mind2-en, szóval mi nem esünk kétségbe, ha becsúszik egy babó.

2020. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!