Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott már? Ciklusom 8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott már? Ciklusom 8. napjan kezdtem szedni az első levél fogamzásgátlót 13 napig aztán tartottam egy 7 napos szünetet (orvosom javaslatára) amikor még is jött utána elkezdtem a második levéllel a menstruáció után.10 nap után már hat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd meg,akkor véd rendesen ha helyesen szeded,de te mivel szüneteltetted,ezért én nem merném biztosra mondani.
2020. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem rendel az orvosom :/
2020. ápr. 29. 23:07
 13/16 A kérdező kommentje:

Viszont mindig pontos időben vettem be sose csúsztam vele még 1 percet sem

De a tájékoztatóban sehol nem találom hogy 7 nap után véd ha a ciklus nem első napján vettem be

2020. ápr. 29. 23:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked,hogy szedd végig az egy hónapot,abból baj nem lehet
2020. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szóval valószínűleg még nem véd?
2020. ápr. 30. 12:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Na még egyszer: a tájékoztatóban az van, hogy ha nem a ciklus első napjától kezdve szeded, akkor az első 7 napban használj más védelmet is. Ez két dolgot jelent.

1. A szedés első 7 napjában nem biztos, hogy véd.

2. A nyolcadik naptól kezdve véd.


Phűűű...

2020. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!