Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rettegek attól, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek attól, hogy terhes leszek, hogyan győztem ezt le?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy véletlenül terhes leszek és nem azért mert nem védekezek csak egyszerűen nagyon félek. Ha elkezdek rajta stresszelni nem tudom túl tenni magam rajta és akkor napokig itt az oldalon és más oldalakon olvasgatok, hogy mi a terhesség legkorábbi tünete a beágyazódás tünete és hasonlók. Az utolsó aktusnál is óvszerrel védekeztünk és 100%, hogy nem volt lyukas és 4 nap múlva kell majd megjönnie és nagyon félek, hogy nem fog. Egyébként peteérés körül voltunk együtt. És ez miatt is még jobban félek, hogy mi van ha egy pici előváladék kifolyt mert mikor elment utána már úgy nem folytattuk.

Köszi az értelmes válaszokat és tanácsokat.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy akkor ne szexelj stb mert attól, hogy nem szexelek a pszichikám még nem lesz rendben mert még mindig félni fogok tőle.


2020. máj. 5. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológos...

Tisztában vagy te is, azzal, hogy esélytelen a terhesség, még is rettegsz, ami ranyomja majd a bélyegét az élvezetre is.

Tehát inkább fordulj szakemberhez.

F

2020. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban igaz, hogy ne szexelj, hogy ha megvárod, amíg nem lesz gond, ha terhes leszel, akkor már nem kell félned.

A pakliban mondjuk tényleg mindig benne van, még ha védekeztek, akkor is, 100 százalékos módszer nincs.

2020. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Erre az egészre még rátesz, hogy hipochonder vagyok és bármit megértem a testemen sokszor elkezdek keresgélni, hogy minek lehet a tünete. Előbb például olyan volt mintha egy nagyon picikét szurkált volna mind2 petefészkemnél és nem tudom ez attól e van, hogy terhes lehetek vagy csak azért mert 4 nap múlva kell megjönnie vagy már csak azt is megértem amit alapból nem éreznék mert rá vagyok stresszelve
2020. máj. 5. 01:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és pl olvasgattam kinek milyen a folyás/nyák menstruáció előtt, mert nekem krémes és hát “a nagy könyv” szerint előtte szárazság van és akkor itt gyakorin találok olyan választ, hogy valakinek terhesen krémes volt vagy vizes stb., de ha belegondolok azokra a mensieimre amikor ugyanígy stresszeltem akkor is elolvastam ugyanezeket mert akkor is nekem krémes volt és mindig meg jött aztán
2020. máj. 5. 01:06
 5/12 A kérdező kommentje:
És annyira rá vagyok kattanva arra, hogy mit észlelek a testemen, hogy már nem tudom mi volt eddig is így és mi nem. Mert lehethogy eddig is szokott ilyen nagyon picikét szurkálni a petefészkeimnél csak a mindennapokban nem tűnt fel, de most, hogy egész nap otthon vagyok van időm rá, hogy ezt is észrevegyem
2020. máj. 5. 01:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért írtam neked a pszichológust az elején, nem genyózni akartam.

Én is eléggé hipochonder vagyok, csak én még mellette pánikbeteg is.

Tudom milyen szar.

Én is csináltam egy időben, hogy valamit éreztem, egyből néztem a neten, higy mi lehet, és tudod mire jöttem rá?

Hogy úgy is találsz valami olyan betegségnek a tünetegyüttesét ami pont olyan mint a tied.

Tehát ezt el kell engedni, ne keress rá neten, hogy mi miért van, mert kajak rá mennek az idegeid.

Hidd el!

Ha meg véletlenül jól vagy, minden ok, akkor majd a tested tudat alatt generál valami szart, amin majd tudsz kattogni.

Én sosem voltam pszichológusnál ezekkel, nekem a család segített ebben, mert nem én voltam az egyedüli.

Tehát én már megtanultam kezelni ezt az egészet.

#1-es voltam

2020. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-es írhatok privátba?
2020. máj. 5. 01:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze miért ne...
2020. máj. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek válaszok
2020. máj. 5. 01:43
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Minek szexelsz akkor? 🤔
2020. máj. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!