Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenki mondja, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mondja, hogy a megszakításos védekezés nem biztonságos. Mi így védekezünk már 3 éve és nem csúszott be baba. Lehetséges, hogy azért mert mondjuk nem lehet gyerekünk? Annyi mindent olvastam ezzel kapcsolatba. N

Figyelt kérdés
Őszintén szólva kicsit megijedtem, hogy mi van ha azért nem csúszott be baba, mert nem vagyok egészséges. Itt gyakorin is szinte mindenki azt mondja, hogy a megszakításos védekezés mellett teherbe esett. 2 év múlva már szeretnénk gyereket, és kicsit beparáztam, hogy lehet velünk van baj. Nem törvényszerű megszakításos mellett teherbe esni?

2020. nov. 16. 21:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

#15


Továbbra fogamzásgátlóra is igaz ugyanez. Sőt a legtöbb fogamzásgátlóra. Sosem tudod, hogy a 99%-ba vagy az 1%-ba fogsz tartozni, és innentől az összes orosz rulett ebből a szemszögből :)

2020. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
De egyébként ha az én kérdésemben megnézitek a linket ahol a hatékonysági index-e van egy-egy módszernek ideális és nem ideális körülmények között vizsgálva, nem olyan hatalmas nagy a különbség.
2020. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy ok, hogy a rengeteg kétfázisú hormonális fogamzásgátló, amit a nők használnak, pisilés során a vizekbe kerül, és az ösztrogén nem szűrhető a sima víztisztítás során. Ez sem pozitív a férfiak termékenységére.

Amúgy egyetértek rengeteg válasszal, nem fogom megismételni őket, de ezt a plusz infót még nem láttam:)

2020. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbra fogamzásgátlóra is igaz ugyanez. Sőt a legtöbb fogamzásgátlóra."


Azért a statisztika egy kicsit mást mond... nagyon nem mindegy, hogy az orosz ruletthez olyan pisztolyt használsz, amiben 6 helyből 1-ben van golyó, vagy olyat, amiben 6-ból 5-ben.



Igen, elszakadhat az óveszer, igen, becsúszhat gyerek fogamzásgátló mellett is, és igen, egy beleélvezős szexből nem lesz rögtön gyerek még 100%-ban egészséges embereknél sem... De az arányok nagyon nem egyformák.

2020. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24


Nem mond mást.

Itt a link: [link]

2020. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

25:


megszakított közösülés: 4

koton: 2 (tehát fele akkora)

tabletta: 0.3 (egy nagyságrend különbség)



Persze mondhatod, hogy a koton és a megszakítás között alig van különbség, DE! az ördög a részletekben rejlik: "Perfect-use failure rate"


Márpedig a megszakítással az a fő probléma, hogy nagyon nehéz tökéletesen kivitelezni. A legtöbb esettel az a gond, hogy a végén kiderül, hogy csak későn húzta ki, mert még egy tolás belefér, vagy "csak egy kicsit ment el"...


Tudod, ez az orosz rulettes példánál maradva az, hogy van 2 pisztoly, az egyikben 1 golyó van, a másikban 2, ez eleve szignifikáns különség, csak éppen az egyik pisztoly még egy széfben is van, a másik csak egy fiókban... Innentől pedig nem 2x, hanem sokszor nagyobb az esélye annak, hogy a fiókban lévő két golyóssal lövi magát le, mint az, hogy még a széfet is feltöri :)

2020. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
27 éve így védekezünk 3 gyerekünk van, csak tervezetten jöttek.
2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!