Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy ha feltesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha felteszek egy kérdést, a fogamzásgátló tablettával kapcsolatban, egyből jönnek, és meg akarnak téríteni, hogy ez nekem rossz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 13:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
54%

Hát a pasi válaszától egy kicsit kiakadtam...Mert egészen véletlenül pont a férfiak azok, akik ódzkodnak a gumitól, mert szorít, nem jó, nem áll fenn benne, stb...

Szóval igenis mi vagyunk rákényszerítve a gyógyszerre, mert ugye szeretkezni mindenki akar...Arról nem is beszélve, hogy a gumi tényleg macera, nem is ugyanolyan érzés, mint gumi nélkül...De ha nem szedünk gyógyszert, akkor a második legbiztonságosabb megoldás a gyógyszer. Hiszen a sex, nem arról szól elsősorban, hogy gyereket csináljunk. Gondolom te sem csak akkor szexelsz, ha gyereket csinálsz....már bocsánat a kifejezésért, de feldűhített...

Szóval nekünk kell tenni azért valamit, hogy ne legyünk terhesek, hogy ne kelljen abortuszra járni, és ha a párunk nem hajlandó gumit hordani, akkor ez az egyik legbiztosabb megoldás...

És egyébként igen, valóban hosszú távon nem egészséges a tabi, és tényleg a vérzés mesterséges.

DE!!

Nem emiatt van sok meddő nő...csak erre fogják...Mert, jajj biztos, azért, mert gyógyszert szedett...És azt honnan tudják, hogy ha nem szedett volna, akkor is lehetett volna meddő...Egyébként meg ma már a vízben is annyi hormon van, hogy már attól is lehet vki beteg, vagy meddő...hiszen mindent kipisilünk, és annyira meg nem tudják megtisztíani a vizet....

Én továbbra is gyógyszerpárti vagyok...Persze egy-egy alkalmi partnernél, a betegségek elkerülése végett gumit használok, de egy tartós kapcsolatban semmiféleképpen nem...

És ha azt hozza a sors, hogy nem lehet gyerekem, hát istenem...Akkor azt a sors akarta így, és nem a gyógyszer tehet róla...

2008. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó válaszoló! Komolyan ilyen könnyen belenyugodnál, hogyha kiderülne, hogy nem lehetne kisbabát a gyógyszer miatt? Elhiszed, hogy nem arra fogsz gondolni, hogy a "sors akarta"? A gyógyszer lesz az első, ami befog ugrani. Szomorú, hogy így fogják fel a dolgokat. Ilyen egyszerűen.
2008. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
39%
Képesek lennétek pár év élvezetét felcserélni egy babára? Nem gondoljátok komolyan, ugye???
2008. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
46%
Mai 15:33-as férfi válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2008. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy gondolom,hogy ha egy pasi igazán szeret és nemcsak az élvezetért akar szexelni,hanem érzelemből,akkor felhúzza a gumit,mert ezen nem múlik!Az,hogy egyesek érzelem nélkül dugnak(már bocs a kifejezésért,de ezt így hívják), az az ő dolguk!Ha egy pasi szereti a nőjét,és nem szeretne gyereket,akkor mindenre képes azért,hogy együtt lehessen vele!Legalábbis én mindenre képes lennék a szeretett nőért!És sajnálom,hogy sok nőnek csak a "nem húzom fel, mert szar,inkább szedj tabit,úgyis neked árt" önző férfiakkal volt eddig dolguk!Ez nem csak arról szól,hogy mennyire ártalmas a gyógyszer vagy sem,hanem arról is,hogy egy igazi partner félti és óvja a párját minden káros dologtól,és nem a saját kényelmét nézi!
2008. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem, valószínűleg nem nyugodnék ennyire könnyen bele, de akkor sem hinném, hogy a gyógyszertől lenne, mert ha ennyire rossz lenne, akkor nem használnák ennyien, és az orvosok sem írnák fel...Rendszeres orvosi felügyelet mellett szerintem nem lehet gond. A párom sebész orvos, tehát azért ő is ért az emberi szervezethez, ha annyira rossz lenne, letiltott volna róla...Ő nyugtatókat nem írna fel soha, mert akármilyen gyenge, arra rá lehet szokni..
2008. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%

Sejtettem hogy ez a kérdés parázs vitákat fog kiváltani és jönnek majd az ellenzők a butábbnál butább érvekkel. Az egy dolog hogy valaki nem szívesen szed tablettát, elfogadom teljesen, de valótlanságokat ne állítsanak! Nem igaz az hogy a tabletta meddőséget okoz. És az is nagy butaság hogy az a pasi önző aki hagyja a barátnőjét tablettát szedni. Persze ők bajlódjanak csak a macerás védekezéssel meg a nem kívánt terhességgel ahogy akarnak, csak ne hordjanak össze mindenféle alaptalan sületlenségeket a tablettáról mert valaki talán elhiszi.

Mondom nem az a baj hogy valaki másképp védekezik, szíve joga, hanem hogy butaságokkal indokolja...

Első válaszadó

2008. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy nem okoz meddőséget, semmi sem támasztja alá, épp úgy, mint hogy azt sem, hogy meddőséget okoz.


Amellett meg azért a gyógyszeripar igen sokat lehúz ezekből. Az orvosok minden egyes tabi felírás után (mindegy hogy milyen jellegű gyógyszer) valamiféle jutalékot kap, nem véletlen hogy ilyen-olyan országokba járnak "konferenciára". Aha, igen.Valóban.

2008. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Olyannal kell lefeküdni,akit szeretünk annyira,hogy nem okoz problémát egy baba,és akkor,amikor az ember már felelősséget tud vállalni a tetteiért!


Na elmondanám neked, hogy 21 éves vagyok, és mostani párom az egyetlen, és első az életemben. Akkor majd csak akkor szeretkezzünk, ha majd 5-6 év múlva gyereket akarunk? Megnézném, Te ezt hogyan valósítod meg.

Vagyunk olyan viszonyban, hogy szülnék neki gyereket, de most, amikor mindketten iskolába járunk, és otthon élünk???

Ennyire felelőtlen nem vagyok...


Másik: igen eldöntöttem, hogy szedem, csupán megkérdeztem, hogy ha megkérdezek valamit fogamzásgátlás témában, akkor miért jönnek osztani az észt, hogy ne szedjem? Mintha ez automatikus válasz lenne minden ilyen témában feltett kérdésre.


Végül pedig: Nem csak a fogamzásgátló okoz meddőséget. Meddőséget okozhat persze hormonális változás, de ott van a felfázás, a kifejletlen női nemiszervek, a méh, és a hüvely folyamatos gyulladásai, túl előre vagy hátrahajló méh, további tényezők a stressz, dohányzás, és még sorolhatnám..

Nem értem, úgy beszéltek, mintha a fogamzásgátlót szedű nők fele nem esne teherbe.

2008. nov. 30. 18:42
 30/42 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy ha felteszek egy kérdést, a fogamzásgátló tablettával kapcsolatban, egyből jönnek, és meg akarnak téríteni, hogy ez nekem rossz?


szóval vicc, hogy még mindig nem értik egyesek a kérdést..

2008. nov. 30. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!