Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy ha feltesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha felteszek egy kérdést, a fogamzásgátló tablettával kapcsolatban, egyből jönnek, és meg akarnak téríteni, hogy ez nekem rossz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 13:48
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Velem ugyanez a helyzet, egyetlen partner 21 éves vagyok, max negyed órás eltéréssel veszem be, és doki írta fel, ő választotta ki.
2008. dec. 2. 21:56
 42/42 anonim ***** válasza:

Talan azert lehet ez, mert nagyon sokunknak (koztuk nekem is) nagyon negativ tapasztalatai vannak.

Engem is kivizsgalt az orvos, azt mondta, nem lesz bajom, szedhetem. Mind a 3 felere, amihez eletemben kozom volt.

Az elsotol voros foltok jelentek meg a boromon, azt azert hagytam abba. A masodiktol vehemensen elkezdett noni a szorom, es hirtelen felkaptam 20 kilot. Szep volt leadni, azota is egesz testen epilalhatok, mondhatom, nem kellemes az sem. A harmadik pedig ugy tonkretette a veremet, hogy 2,5 eve nem tudnak vele mit kezdeni, nem dolgozhatok akarmit, kotott etrendem van, verkepzo vitaminokat szedek, es mindenfele dolgora figyelnem kell. Amikor a harmadikat szedtem, a szivem is megfajdult kb a 6-7 honaptol.

Most irtam neked konretumokat. 3 kulonbozo orvos irta fel ezeket, mindharom orvossal elvegeztettem az elozo fogamzasgatlo(i)mhoz rendelt vizsgalatokat.

En nem szedhetem, pedig kenyelmesebb lenne, ez teny.

Nekem nem erte meg.


Mindezek ellenere azt mondom neked es mindenki masnak is ezt mondanam, probald meg. De FIGYELJ ODA nagyon! Es kerd ki minel tobb szakember velemenyet, az alapjan donts.



21/L

2010. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!