Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég rossz dolog történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz dolog történt velem! Úgy voltam együtt egy sráccal hogy én nem akartam. Ha értitek mire gondolok! Így magától érttődik hogy nem volt védekezés. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Akkor múlt el a mensesem, az utolsó nap volt még véreztem is kicsit. De nem is volt bennem sokáig mert sikerült leverekedem magamról. De félek hogy terhes lehetek. Ez előfordulhat?

És még azt szeretném megkérdezni ha veletek ilyen fordulna elő rendőréghez fordulnátok ? Mert engem megfenyegetett hogy ne mondjam el senkinek !


2010. aug. 11. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem lebeszélni akarlak a feljelentésről, de tudnod kell, hogy a nemi erőszakot néha elég nehéz bizonyítani. Pl. nincsenek külsérelmi nyomok, nincsenek tanúk, hogy esetleg agresszíven lépett fel veled szemben az illető. Ráadásul úgy tűnik, hogy már néhány napja történt az eset, a test-test kontaktus nyomai (nedvek, szőrszálak) már biztosan nem találhatóak meg rajtad. Szóval csak arra akarlak felkészíteni, hogy nagyon kényelmetlen, kellemetlen helyzetekbe fogsz kerülni és lehetséges, hogy a végén megszüntetik a nyomozást - bizonyíték hiányában.
2010. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak sajnos igaza van.
2010. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
először is 72 órás tabi.. aztan rendőrség.
2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
72 órás szerintem is. Lehet, hogy igaz, hogy már nem lesz bizonyíték, de jelentsd fel! Az ilyen ember megérdemli, legaéább meghúrcolják! Ne legyen kedve többet ilyenhez.
2010. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha menzesz utan egy nappal tortent, akkor terhesseg szempontjabol nem nagy a veszely, mert a spermium (ha egyaltalan kerult be belole) max 2-4 napig el, es a te peteid pedig kb het hettel az elso napjatol a menzesznek lesznek erettek. Szoval ha a menzeszed egy hetig is tart, meg akkor is van egy par napod, amig "foganokepes allapotba" kerulsz miutan a menzeszed elmult. Remelem, eleg vilagos voltam! De mindenkepp feljelentenem a szemet disznojat!
2010. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
sajnos, ennyire nem robot az ember.. :S
2010. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eggyértelműen rendőrség.megkérdezhetem holtörtént?:)
2010. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
velem egy rögbis próbálkozott ilyesmivel. szerencsém volt, mert nem történt semmi. irtózatosan orrbavágtam. rá kb 10 percre elsírtam a kick boxos ismerősnek. roppant látványos volt a dolog. a végén kivágta a házból és csonttörést kapott feljelentés helyett...
2010. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!