Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Javasolnátok olcsóbb, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javasolnátok olcsóbb, de tűrhető minőségű, nem kicsi kotont, amiből van "síkosított" fajta?

Figyelt kérdés
Anyagilag kezdjük nem bírni a durex elite-et, főleg, ha naponta fogy :( Más kotonoknál probléma volt, hogy vagy kicsi volt a barátomra (nem extrém, de nagyobb mérettel bír), vagy én száradtam ki tőle :S (Tablettát nem szedhetek, más módszerben nem bízunk, mert biztosra akarunk menni.)
2010. aug. 16. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha olcsóbb óvszert használnátok, ami jó a barátodnak méretben, de mondjuk nem síkosított és vesztek egy durex síkosítót, az elég sokáig kitart.
2010. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A síkosító jó ötlet. Az mondjuk engem is érdekelne, hogy mely óvszerek felelnek meg a nagyobb méreteknek, mert ahogy eddig ezt tapasztaltam, elég szűkös a választék e téren.
2010. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltunk rá, de - tudom, hülyeség! :D - a barátom idegenkedik attól, hogy külön síkosítót használjunk, valahogy olyan téveszméi vannak róla, hogy az csak öregeknek kell. Tudjuk, hogy nem így van, de eddig még akkor se vettük rá magunkat, mert rátaláltunk a durex elite-re, ami nagyon jó! Csak hát nagyüzemben fogyasztva drága. Lehet, hogy kipróbáljuk, amit írsz - de ha valaki tud a durex elite-tel megegyező tulajdonságokkal bíró (nem kicsi + síkosított), olcsóbb óvszert, írja le a nevét!
2010. aug. 16. 15:55
 4/8 anonim válasza:
Piros masculan
2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Masculanról úgy hallottam, hogy kicsi...
2010. aug. 17. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a masculan az nekem is kicsi, pedig én sem vagyok túl nagy! Én a fehér Lifestile-t használtam nagy kiszerelésbe olcsó.
2010. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A legjobb válasz : vatera.hu :D

egy durex ovszer a vaterán 70ft körül van ( a boltba min 240) és ha olyan eladótól veszed aki már sokat adott el és jók a visszajelzései akkor nincs mitől félni!

Kerestem neked is egyett 1300ft/20db

(Nem én vagyok az eladó :D )


egyeb.vatera.hu/18_even_felulieknek/szexualis_segedeszkozok/durex_elite_ovszer_20db_ajandek_178157209.html

2010. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Masculan nem kicsi, csak zöldet kell venni :P Sokkal kényelmesebb, mint a piros meg a többi (2 párom is mondta, hogy jó)


A zöld annyiban más, hogy anatómialag formált és nem szorítja el a péniszt. Szóval egy próbát megér a zöld, hajrá :)

2010. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!