Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát javasolnát...

Milyen fajta kutyát javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sportos típus vagyok, délután lovagolni járok(lovaglás közben várnia kell rám olyan helyen ahol látom). Jó időben eljárok futni. Szeretném ha szinte mindenhova eljönne velem. Kis családi házban lakom egy kis kerttel,benti kutya lenne amúgy csak ak lenne kint az udvaron ha nem vagyok otthon és nem jöhet, de sokat mozogna, jönne velem. Állat és ember szerető ebet akarok mivel sok helyre vinném.

Csak egy csivava kanom volt de őt sokmindenre megtanítottam és a nagyszüleim kutyáit is én tanítottam értek a kutyákhoz.

Nagyon okos, mozgékony kutyát szeretnék(akit sok trükkre meg lehet tanítani) közepes vagy nagy(nem óriás) fajtát.


2010. dec. 26. 15:36
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nekem a border colliera, szibériai huskyra, német juhászra tetszik.
2010. dec. 26. 15:37
 2/24 Akiteki ***** válasza:

Magyar agár!

De ha lovagolni mész, ő is futhat a ló mellett.

2010. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sok fajta szóba jöhetne. Border, Angol Cocker spániel, labrador, skót juhász, vizsla....
2010. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

az agarak anyira nem jonnek be

skot juhaszt pedig azert nem mert tul nagy a szore

2010. dec. 26. 15:42
 5/24 anonim ***** válasza:

Neked a német juhász a TUTI!

kaukázusi félét semmi képpen mert a melegben nagyon hamar kimelegszenek, tapasztalat, mire lefutottam a farkas spicz "közép termetü szánhúzó" -emmel a tóra 2Km, addigra meg volt hülyülve szegény, de télen meg én nem bírtam.

Amit még nagyon ajánlanék neked az a Doberman mert ő aztán fog várni rád, köztudottan a világ leggazdisabb kutyája és a mienk 20 Km futás után is még menne.

2010. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

cocker,labrador,vizsla szépek de nekem nem tetszik anyira-cocker kicsi,labrador inkabb golden retriever,vizsla nemtom tul szortelen

ez igy elég bután hangzot,de en egy szép,OKOS,mozgékony kutyát szeretnék

2010. dec. 26. 15:47
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen mozgékony vagy az agarakat, border collie-t, ausztrál juhászkutyát, erdélyi kopó, terrierek. Nekik nagy mozgásigényük van :)
2010. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudsz válogatni! Sok sikert!

2010. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

15:46

koszi a választ dobermann: hmm lehet

és mi a véleményed a huskyról

husky kontra német juhász?

2010. dec. 26. 15:49
 10/24 anonim válasza:
Én németjuhászt ajánlanék mindenképpen.Nagyon mozgásigényes kutyus,és könnyen tanítható.:)
2010. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!