Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kihagyott tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kihagyott tabletta után kettőt kell bevenni,de baj ha nem tudom azt az egyet mikor hagytam ki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hat akkor is ha csak egyet hagyok ki,csak azt nem tudom hogy mikor hagytam ki. Bevan állítva a telefonom hogy csörögjön minden nap mikor bekell vennem,egy hétig minden nap a barátommal voltam és ő se tudja mikor nem vettem be pedig ő is ottvolt mikor bevettem. Ma vettem észre hogy a keddit vettem be pedig már szerda van,azt írja a papír hogy amikor eszébe jut hogy kihagyta vegye be. Azt viszont nem tudom hogy ha néhány nappal később veszembe az aznapi mellé hat-e. Azt is megnéztem, és nincs olyan hogy túl sokat vesz be valaki belőle,mert nem mutattak ki rá semmi eredményt.

2021. márc. 17. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Te inkább kettőt vegyél be. Most.
2021. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell 2. Folyamatosan szeded tovább, csak akkor a keddi ott marad magának a fóliában és ennyi.
2021. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!