Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? Részletesen lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? Részletesen lent

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk 21.en es akkor hajnali egykor tortent az,hogy vedekeztunk es utana rám ment el. És pár perccel később vettük észre,hogy az ovszer nincsen sehol. Es akkor kiderult,hogy bennem volt, kiszedtem. 40oraval kesobb bevettem a 72orasat (azert ilyen keson mert nem vagyok meg bejelentett lakos pesten es csak hetfon tudtam elmenni magan rendelesre).

A magan rendelesen elmondtam a dokinak mindent ,hogy mi hogyan volt es mondta,hogy biztosan beakarom e venni mert a menzeszem 25.en jon meg naptar szerint meg amugy is kb fél százalék a lehetosege annak,hogy barmi tortenjen. En amellett maradtam,hogy beveszem. Emelyegtem tole meg nagyon fajt a fejem utana de semmilyen pecseteles vagy verzes nem jelentkezezezett elobb.

Tegnap nem jott meg es aggodom.....lehet nagyon ostobanak tunik ez az egesz de kerlek kimeljetek...valaszaitokat elore is köszönöm 😌



#fiú #szex #fogamzásgátló #lány #bennemmaradtovszer
2021. márc. 26. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
Nedvesedel rendesen?
2021. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!