Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta és menstruáció?

Figyelt kérdés

Közösülés végén vettük észre, hogy a gumi kiszakadt. 12 órán belül bevettem az Escapelle esemény utáni tablettát, minden okés volt, nem volt hányingerem. Kérdésem az lenne, hogy mindenképpen meg kell jönnie az 5.napon vagy a szokásos ciklusom lesz elég?


Mert csütörtökön történt a baleset, és onnantól 11 nap múlva fog/kellene megjönnie. Vagy onnantól az 5.napon fog és kellene megjönnie? Kicsit összezavarodtam a betegtájékoztató laptól (elolvastam 10x legalább). És honnan tudom, hogy biztosan hatott a gyógyszer?

Illetve mennyire és mennyi ideig fogja felborítani a ciklusomat? Mire kell majd figyeljek?

Köszönöm, aki tudna segíteni, vagy tapasztalatot írni ugyanebben az eset alapján! Nagyon sokat segítene vele! :)


20/L



2021. máj. 29. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most szinte minden normális. Lassan vissza áll majd, ne aggódj:)
2021. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!