Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett így a partnerem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett így a partnerem?

Figyelt kérdés

Véletlenül belenyúltam az előváladékomba, és utána ujjaztam meg a lányt. Ezzel alapvetően nincs nagy baj, mert utoljára 2 napja maszturbáltam, szóval elvileg nem kellene spermiumot tartalmaznia. Viszont eszembe jutott valami, ami nem hagy nyugodni: néha előfordul velem olyan, hogy ha nagyon közel vagyok a csúcshoz, akkor az előváladékkal keveredve egy kis sperma is kijön. Nem láttam, mert sötét volt.. de ha egy ilyenbe nyúltam bele, akkor teherbe eshet a lány az ujjazástól?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. szept. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esély hogy így valaki teherbe essen..
2021. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"alapvetően nincs nagy baj, mert utoljára 2 napja maszturbáltam, szóval elvileg nem kellene spermiumot tartalmaznia"

Ezt a hülyeséget hol hallottad? Előváladék bármikor tartalmazhat spermát.

Mivel levegővel érintkezve a sperma pár perc alatt elpusztul. Ha nem nyúltál rögtön be, nem kell aggódnod.

2021. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előváladékba akkor kerül sperma, ha az útja során felszedi azt, ami a húgycsőben maradt. Ezért veszélyes az a fajta előváladék, ami maszturbálás után jön ki úgy, hogy előtte nem vizeltél.
2021. szept. 11. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Bármikor lehet az előváladékban spermium! Lehet ettől terhes, de minimális eséllyel, felesleges ezen agyalni.
2021. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!