Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hasmenés menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hasmenés menstruáció?segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve szedek fogamzásgátlót most nemrég 2 hónapja nem tartottam meg a 7 napos szünetem (Diane 35mg) szedek ,akkor nem volt menstruációm ugye.Aztan normálisan folytattam és tartottam és szünetet. Majd a következő levelnel volt párszor hasmenésem(közben persze szexuálisan is néha aktív voltam)

A menstruációm ezek ellenére megjott de 2 nappal hamarabb,és furcsállom mert amióta szedem azóta napra pontosan megjon és mindig 7 napig tart.

[ ] Ma van már a 8.nap és meg mindig verzek egy nagyon picit..Ha már megjott r nem terhességrol van szó hanem esetleg másról?valakinek volt valami hasonló tapasztalata? Felfogom keresni a nőgyógyászt,csak kíváncsi vagyok a ti tapasztalatokra.



2021. szept. 24. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ezek teljesen normális dolgok nem értem min problémázol 🤣

a hasmenés menstruációtól is lehet, vagy össze sem függ a fogamzásgátlóval csak ettél valamit ami ezt váltotta ki.

az hogy előbb jön meg par nappal vagy késik kicsit szintén teljesen normális.

2021. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasmenés nem túl frankó, a hatóanyag ugyanis a vastagbél-traktusból szívódik fel. Ha hasmenésed van akkor nem tud teljes mértékben felszívódni... Miért nem tartottad meg a szünetet??? Egy kicsit olyankor el tud tolódni a ciklus no problem.
2021. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!