Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélkül szexeltem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül szexeltem, aktus közben se én se a másik fél nem érzezte, hogy "elmentem volna" viszont a lepedőn utólag fehér száraz folt volt, lehet ebből terhesség?

Figyelt kérdés

Nem használtam óvszert, aktus közben nem mentem el(nyílván érzi, az ember, ha elélvez, nos én nem éreztem, viszont utólag észrevettem, hogy a hímvesszőm végén folyékenyony, híg, előváladék szerű folyadék van és éreztem, hogy a takaróra is ràcsorgott egy kevés, utolag. száradtan viszont fehér színe volt

Teherbe ejthettem előváladéktól a másik félt?



2021. okt. 16. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,abban is van minimális sperma
2021. okt. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a megszakításos nem védekezés hanem hazárdjáték az előváladékban is van spermiumsejt mivel az azt termelő cowper mirigyek elég közel vannak a prosztatához amiből aktus alatt a gátizmok kis dózisokban folyamatosan préselik ki a spermiumot. Van aki megússza évekig másnak meg pár alkalom után beüt a ménkű. A bibi hogy előre sosem tudod melyik csoportba fogtok tartozni.
2021. okt. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a fehér folt nagy valószínűséggel hüvelyváladék lehetett. De ettől még teherbe eshet, ha nem védekeztek.
2021. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet terhes, az elovaladekban is van egy kevés sperma. Ezt minden non-idióta tudja.
2021. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!