Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges az, hogy szünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy szünet nélkül végig szedek két levél fogamzásgátlót, hogy ne jöjjön meg a menstruációm szilveszterre?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ez lehetséges!Nem lesz tőle semmi bajom?
2008. dec. 18. 00:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Utolso elotti vagyok megint:

Ugy látom, mindenki, aki azt írta, hogy már eltolta a ciklust vagy hogy egyáltalán el lehet, rendesen lett pontozva. En a magam részérol nem tartom viccnek a fogg.gátlo szedését, és nem csaptam a hasamra, mikor a választ írtam. Amihez nem értek, nem szoktam hozzászolni. Egészségugyben dolgozok már egypár éve, ismerem a gyogyszereket de persze a kérdezo maga donti majd el, hogy hisz-e egy anonim oldalon kapott tanácsnak.

A fogamzásgátlo igenis befolyásolja a ciklust, hisz hormon, és a szervezetben a ciklust a hormonok irányítjak (vagy a saját vagy tabletta). Ezért nem jo kísérletezni vele.

Gyakran csusztatni és hosszabb ideig azért nem szabad, mert a méh nem tisztul és nem ujul meg kozben, ez semmiképp nem egészséges!! Kulonosen nem honapokig vagy egy évig nem menstruálni.

Itt most Egy kivételes alkalomrol beszélunk – ilyen mindenkinek lehet! Nem vagyok tablettahívo, de ha valaki már szedi, akkor szedje rendesen, ezért írtam, amit írtam. A kétfázisuakat ugy kell, ahogy az utolso hozzászolo is írta.

A Lindynette 20 egyfázisu, ugy lehet csusztatni, hogy szunet nelkul folytatod a kovetkezo levéllel, majd ha az elfogy jon a 7 nap szunet.

2008. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez jó hír!Azóta voltam már gyógyszerésznél és ő is ugyan ezt mondta, hogy nyugodtan szedjem be egymás után a 2 levelet majd utána jön a szünet!Köszi a segítséget mindenkinek!
2008. dec. 20. 10:24
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Rossz ötlet, szerintem ne marháskodj a gyógyszerrel, me' gondok adódhatnak.
2010. jan. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!