Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módot használtok?

Figyelt kérdés
Mennyire biztos meg benne? Volt már probléma miatta?
2022. máj. 10. 13:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Megszakítást. Nem volt belőle baj soha.
2022. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygyűrű. Megbízunk benne, nem volt vele semmi probléma eddig, 5 éve használjuk.
2022. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

Megszakításos.

Egész életemben minden barátommal így védekeztem évtizedeken át es mindig csak es kizárolag akkor lettem terhes mikor terveztuk, es nem védekeztünk es akkor azonnal.


Szoval en nem hiszek abban hogy a megszakításos közösülés ne lenne biztonságos eztl csak mítosz.

Ha egy férfi kiveszi időben, akkor nincs gyerek.

Az elováladékos 1% esélyt is mítosznak tartom ennyi év és jópár férfi után.

2022. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%

1. A legjobb résznél kihúzni? Tiszta bolond vagy.

Akkor már inkább a gumi, és rettegni se kell az elő váladéktól, vagy hogy nem sikerül időben kivenni.

2022. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%

1-es vagyok. Osztom a 3-as véleményét. Én a nő vagyok amúgy. Gumival olyan erőltetett az egész, illetve utána nem lehet orált csak mosakodás után.


Férjem 43 éves, nem rettegek, hogy nem érzi meg időben, hogy ki kell vennie. Én 45, egy gyerekem van, de ő "direktbe" készült, nem megszakítással. Én se lettem így soha terhes.

2022. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
4# egy rakat férfi amugy is imád testre élvezni
2022. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

6. Lehet én vagyok fura, de én nem.

Gumiban sokkal kellemesebb. Tudom hogy nem lesz terhes. Meg nem annyira kell figyelni hogy ne menjek el.

2022. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem buxtam. 100% hatékonyság
2022. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Tablettát szedek, semmi probléma nem jelentkezett nálam miatta :)


Nagyon aggódós vagyok, guminál mindig túlaggódtam magam ("ugye nem szakadt ki??") ennél viszont teljesen el tudok lazulni.

2022. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én is gyűlölöm a gumit (nőként), kész szerencse hogy nem csak a védekezés nélküli* szex és a gumi létezik, hanem ezer más mód.


*: a megszakítás NEM védekezés, ezt nem leszólásból írom, szimpla tény.

2022. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!