Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módot használtok?

Figyelt kérdés
Mennyire biztos meg benne? Volt már probléma miatta?
2022. máj. 10. 13:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

Minden kemikáliás módszertől tartózkódom, a fogamzásgátló is méreg.


Így vagy gumi, vagy megszakítás. Partnertől függ.

2022. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem tabit, 6 évig, nem volt semmi bajom vele. Abbahagytam, mert gyereket akartunk, lett kettő, a kettő közt szedtem tabit, azzal se volt bajom. A második gyerek után újra akartam szedni, és a létező összes rohadt mellékhatás kijött rajtam, rohadt szarul éreztem magam, úgyhogy 2 hónap után abbahagytam. Spirált akartam felrakatni, 2x nem sikerült, mert túl jól zár a méhszájam (császáros szüléseim voltak). Azóta gumizunk, de ez így elég szar, ha megvolt az ovuláció már, akkor megszakítás, ilyenkor lényegesen jobb, de ez se az igazi. A férjem szívesen elköttetné magát, de csak 32 éves, és csak 2 gyerek van, még 8 évig nem lehet. Én 34 vagyok, az is még 6 év lenne, de én meg köszi, nem vágatom fel magam még egyszer, elég volt a 2 császár. 2022 van, és nincs egy normális megoldás, hihetetlen amúgy.
2022. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%
A megszakítás nem védekezés, így van. Nekem bevált. Gumi nem játszik. Marad a tabletta kb - 45 évesnek már nincs orvos, aki felírná.
2022. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%

#11

Attól még, hogy vannak negatív hatásai, vagy éppenséggel neked nem tetszik, attól még nem méreg. :D

2022. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%
Annak nem védekezés a megszakítás aki nem veszi ki időben. Az egyúttal nem is védekezik
2022. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#12

Azt hiszem szlovákiában megcsinálják az elköttetést, természetesen pénzért de én is nézegettem már hogy nőként mennyibe kerülne, annyira azért nem durva összeg, férfinak pedig gyanítom olcsóbb is.

Én fontolgatom hogy az lenne a legjobb.

2022. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
16: igen, köszi, mi is szemezünk vele, csak az elmúlt 2 évben a covid miatt kicsit macerás lett volna, de talán már egyszerűbben fog menni.
2022. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23%
#14 dehogynem méreg, szerinted miért lombikoznak meg miért esnek nehezen teherbe a nők? mert mindenkire rá volt tukmálva a fogamzásgátló hogy mennyire biztobsnságos és senkinek nem lesz semmi baja tőle. szerencsés is akinek nem lett! felőlem azt szed bárki amit akar, én nem fogom.
2022. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

#18

Ezer meg egy oka lehet annak, hogy valaki nehezen esik teherbe...

Ne szedd ha nem akarod, én is más megoldás után nézelődök éppen, de attól még nem lesz méreg.

2022. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
20%
#19 Talán kicsit olvass utána mit okoz a szervezetben, ja és ne a mellékelt betegtájékoztatót.:) de én nem vitatkozom, sőt örülök hogy nem szaporodik annyi ember miatta..
2022. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!