Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással védekeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással védekeznek, hogy nem féltek attól, hogy teherbe estek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én most minden megvetés nélkül kérdezem!

Egyre több embert látok/hallok hogy ezt választják, ez számomra csak azért meglepő, mert én még óvszerrel is tökre félek, hogy mi van ha gáz lesz.



2022. aug. 8. 09:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%
#10 az emberi élet kioltása gyilkosság.
2022. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%
csajom egeszsegugyi okokbol nehezebben eshet teherbe. 3,5 eve igy nyomjuk, sose volt meg gond. persze ez nem garancia, de mi nagyon szeretjuk igy
2022. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
59%

#11 pontosan az emberi élet.

Egy embriót aki önállóan nem képes az életre ne nevezzünk már embernek.

Majd ha megszületett.


Remélem van legalább 4 gyereked.

2022. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

Nagy valószínűséggel meddő vagyok, vagyis hát legalábbis kevesebb a női hormonom, jóval mint másnak.

PCOS betegségem van, azért választottuk ezt a védekezési módszert a párommal. Monogám kapcsolat, így más probléma sincs. :)

2022. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Oops! válasza:
95%
Alapvetoen nem vagyok annak a hive (ha csak nincs barmi megfontolt alapja), hogy a vedekezes csak a no dolga es ezen az alapon hormonokkal tomje magat. Parommal elvegeztunk egy hormonmentes vedekezessel kapcsolatos tanfolyamot, ami nagyon sok hasznos informacioval latott el mindkettonket a noi testtel kapcsolatban. A noi test ovulaciokor egyettelmu jeleket kuld kifele, amit monitorozva a megszakitasra sincs apapvetoen szukseg. Meglepo modon a normalisan kivitelezett megszakitasos vedekezes egyaltalan nincs lemaradva az ovszerhez kepest, sot.. az valo igaz, ahogy az elottem szolo is irta, fontos a ferfi oldalarol is az onfegyelem, illetve a sajat testenek ismerete.
2022. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
28%
De gyilkosság
2022. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%
16. Amelyik nőt megerőszakol egy aberrált, az se vetesse el a gyereket, pedig valószínű örökölni fog valamit egy őrülttől..? Te nem vagy normális.. vagy ha a kisbaba beteg lenne, sérült, esetlegesen tolószékbe kerül, inkább szenvedjen egész életében?
2022. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Hans Pötterman ***** válasza:
12%

#17

Alapvető abortusz ellenes vagyok,de az általad leírt helyzetek nálam is kivételt jelentenek teljesen m

2022. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
#18 gondolom férfi vagy és te akarod megmondani, hogy egy nő mit tehet a testével.
2022. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szüld meg te.
2022. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!