Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással védekeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással védekeznek, hogy nem féltek attól, hogy teherbe estek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én most minden megvetés nélkül kérdezem!

Egyre több embert látok/hallok hogy ezt választják, ez számomra csak azért meglepő, mert én még óvszerrel is tökre félek, hogy mi van ha gáz lesz.



2022. aug. 8. 09:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
Mindig a nemi erőszakot hozzák példának. Ezer abortuszból egy talán erőszak miatt van. Inkább azért mert berúgott, és buli volt.
2022. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
Mivan akkor ha véletlen volt ?! Joga van eldönteni, hogy akarja-e a gyereket vagy nem. Jobb helyeken van abortusz tabletta is. Beveszed és szépen kiürül aminek ki kell.
2022. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
22. Nem minden nő felelőtlen ribi, csak szólok. Mindenki a saját nevében beszéljen.. :)
2022. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

25. A lepontozádodból is látszik, hogy egy Incel vagy.


Anyukámnak is volt, mivel sugarat kapott az embrió, így lett volna egy nyomorék nővérem. El kellett vetetnie, ha nem akart volna így felnevelni egy lányt..


De semmi baj, te biztosan tudtal volna róla gondoskodni és gazdag is vagy és mindentudó. Tudjuk.. :)

2022. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
9%
Az egészségügyi abortusz. Az teljesen más.
2022. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

27. Akkoris egy felszínes ember vagy... Mert vannak nők, nem is egy, akiknek nem kívánt terhességük van. Szegénység, családi problémák, tanulás, stb, mert a FÉRFI nem akart védekezni.

Innentől kezdve szerintem maradj csendben! :)

2022. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Hans Pötterman ***** válasza:
55%

#19

Gondolom idióta vagy és támadsz anélkül,hogy értelmeznéd amit írtam,egy szóval nem mondtam ilyet...

2022. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2022. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
35%
Pont a szegény putris cigók megszülik, a Gellért hegyi tini ribik meg mennek abortuszra.
2022. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Félnek tőle, de bíznak abban hátha megússzák. Kb. mint a piroson, stop táblánál megállás nélkül átkerékpározók, megúszhatod ezerszer is, de kellemetlen ha nem veszed észre a kocsit ami felken a motorházra.
2022. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!