Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tartott a rendellenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a rendellenes vérzés hormonmentes spirál mellett?

Figyelt kérdés

November elején lett felrakva hormonmentes réz spirálom. A felhelyezés után 5 napig menstruáció jellegű vérzésem volt, ami aztán rendben elmúlt. Majd 19-én újra vérezni kezdtem, szintén menstruációs jelleggel. 4 napra rá mentem dokihoz, aki igazából a vastagabb nyálkahártyán kívül semmi rendellenest nem látott (ezt sem emelte ki kifejezetten gondnak, csak mondta, hogy még fogok is vérezni emiatt), azonban azóta is napi kb 4 betétes erős piros vérzésem van, minden wc-zésnél csordogál a vér és élénk pirosat törlök. Kezdem már tök vacakul érezni magam emiatt. Más panaszom nincs vele, de a vérzés nem akar javulni. Doki azt mondta, hogy 3 hónapig lehet rendellenes vérzés, 3 hónap múlva menjek kontrollra.

Aki hasonlót tapasztalt, meddig tartott a vérzés? 10 napja folyamatosan vérzek, én ezt nem érzem túl normálisnak. :(



2022. nov. 28. 01:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!