Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szedjem tovább a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem tovább a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

25.szombaton vettem be az utolsót.1.-én pénteken jött meg. 3.-án vasárnap kellett volna újra elkezdenem a másik levelet. tegnap voltam -1 hétben.( nyáron annyira rendszertelenül szedtem, hogy elfelejtettem mindig bevenni 9kor, nem volt időm soha, hogy pontosan beszedjem. )de ahogy haza jöttem elkezdtem megint normálisan szedni, de most megint kiesett egy hetem.egyszerűen elfelejtettem hogy már hány napja nem szedtem...:S pedig már lassan 2 éve szedem. mit csináljak? hadjak ki egy hónapot? vagy kezdjem el ma? elvileg (tegnap,vasárnap) volt egy hét csúszásom, ma a 8. nap. vagyis 15 napja nem szedtem be...

így a havim se fog megjönni rendesen...mert mindig csütörtökön jött meg...most már biztos nem úgy fog..:S


2010. okt. 11. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt semmi baj nem volt a kommentekkel. Teljesen jogos volt minden, csak az igazságot mondták, sajnálom hogy neked ez fáj.
2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok, akit leoltottál és elküldtél a fenébe. Megkérdeztem egy NŐGYÓGYÁSZTÓL, hogy mit tanácsol, tessék, bemásolom neked az egészet:


"Tisztelt doktor úr!

25.szombaton vettem be az utolsó tablettát .1.-én pénteken jött meg. 3.-án vasárnap kellett volna újra elkezdenem a másik levelet. tegnap voltam -1 hétben.( nyáron annyira rendszertelenül szedtem, hogy elfelejtettem mindig bevenni 9kor, nem volt időm soha, hogy pontosan beszedjem. )de ahogy haza jöttem elkezdtem megint normálisan szedni, de most megint kiesett egy hetem.egyszerűen elfelejtettem hogy már hány napja nem szedtem...:S pedig már lassan 2 éve szedem. mit csináljak? hadjak ki egy hónapot? vagy kezdjem el ma? elvileg (tegnap,vasárnap) volt egy hét csúszásom, ma a 8. nap. vagyis 15 napja nem szedtem be...


Előre is köszönöm a válaszát!


Hagyjon ki legalább 1 hónapot kérem és közben gondolkodjon el azon, hogy vajon Önnek való-e a tabletta-szedés, ami sokkal több odafigyelést és fegyelmezettséget igényel."


Milyen érdekes, hogy pont azt tanácsolta, amit én, és te még is az én válaszomat minősítetted használhatatlannak.


Itt találod meg egyébként: [link]


41425 számú kérdés.


Máskor inkább köszönd meg, ha vki segíteni akar.

2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!