Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a partneremnek tényleg spirálja van?

Figyelt kérdés
nov. 2. 06:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem pl bökte a farkam
nov. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg ha jól van felhelyezve, és nincs átlagon felüli méreted, sehonnan. De ez pont olyan, hogy ha valaki azt mondja hogy gyógyszert szed azt sem tudhatod. Ha nem bízol meg benne hogy igazat mond, az már baj.
nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Olyannal kell lefeküdni óvszer nélkül akinek bízol a szavában.. most ha ez nincs meg és ennyire tartasz a dologtól akkor valószínűleg nem is komoly a kapcsolat vele és nem is ismered akkor meg jobb, ha van rajtad óvszer.
nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megultrahangozod
nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A méhszájából lóg a madzag.
nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatja az orvosi papírt
nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már tele verted mi? És utólag izgulsz?
nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem érezni a jelzőszálat, mert a párom zavarta és eleve rövidre lett vágva és azóta feljebb is csúszott. De ultrahangon látszik.

A felhelyezéskor adnak egy kis füzetkét, emlékeztetőül a dátummal. Plusz az EESZT-ben is rögzítve van a beavatkozás. Ha új partnerem lenne, én tuti megmutatnám, kérés nélkül is, higy tessék, ekkor rakták fel, innentől 5 évig véd.

dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék olyan nővel szexelni, akiben spirál van. Valahogy bizarr az egész.
dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Akkor húzz gumit. Nálunk kimondottan a párom szorgalmazta a spirált, mert tablettát 40 felett már nem szedhetek.
dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!