Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Betegség, stressz miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség, stressz miatt késhet? Vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap le betegedtem,39fokos lázam van. A mensim ma lett volna esedékes, de még nem jött. Szokott lenni amúgy is pár nap csúszkálás, nem jön mindig halál pontosan, főleg hogy pajzsmirigy problémáim is vannak. Már egy hete fájnak a melleim, ehetnékem van, ma meg nagyon görcsölt a hasam. A párommal 2szer voltunk a hónapban együtt, mindkétszer gumival, és nem ment el bennem, a gumi sem volt lyukas, szóval a terhességet nehezen hinném el. Ez a hónap egyébként stresszes volt, sürgősségin is voltunk meg minden is volt, meg volt pár nap amíg rettenetesen féltem hogy terhes vagyok, szóval a stressz is játszhat. Mit gondoltok, melyik a legvalószínűbb?

dec. 4. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Bármelyik eset fennállhat. Most nem eldönthető
dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megjött :)
dec. 4. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ezek után amiket irtál kész csoda... 39 fokos lázzal nagyon kellemes lehet. Terhességre meg 0 körül volt az esélyed

dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy terhesség. Betegség miatt simán keshet
dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!