Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most miért jött meg? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért jött meg? Mi történhetett? Lehet hogy s a stressz? Vagy valami betegség? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Már tegnap is kérdeztem, de még mindig nem lettem megnyugtatva.Szedek fogamzásgátlót már másfél éve rendszeresen és eddig még soha nem volt semmi gond.Azonban most megjött úgy hogy közbe még szedem a fogamzásgátlót. Holnap hagyom abba és csütörtökön kéne megjönnie.vasárnap este volt egy kis barna folyásom , aztán szombaton is ,de estére már nem volt semmi és ma miután érettségiről haza jöttem akkor láttam hogy megint olyan a bugyim ( de ez most piros volt).Nem tudom lehet , hogy a stressz okozta ?Okozhat ilyet fogamzásgátló mellett ?
2010. jún. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A pinakobold gyomorrontást kapott.
2010. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem detto ugyanez volt egyhete. Felhívtam több dokit,mindig uaz a válasz,sokminden okozhatja,barnázás megengedett fogamzásgátló mellett néha. Nekem is megjött utána elmúlt. Szedd tovább a tablettát,már nem sok van hátra belőle. És megfog majd jönni rendesen és helyreáll ez az egész! Énis továbbszedtem és most megjött akkor amikor kéne.
2010. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm!! :)
2010. jún. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!