Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkalmi kapcsolatra tökéletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatra tökéletes az óvszer?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom elején még 17 évesen óvszert használtam párommal majd tabletátt.

Most szétmentünk és abbahagytam a tabit...de lenne egy alkalmi kapcsolatom tuti jó az óvszer???

attól félek kiszakad.


2010. nov. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
alkalmi kapcsolatra nem óvszert, hanem egy ellenkező nemű alanyt javaslok
2010. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze, mi mással lehetne?


amúgy megvan már hogy kivel?

2010. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

már mint arra értem, hogy biztonságos-e.

van már alany hisz azért írtam. XD

2010. nov. 14. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a párommal tartós kapcsolatban vagyunk és mindig óvszert használunk, mert nem rendszeres a mentstruációm és a nőgyógyász nem ajánlja a tablettát. Fél éve vagyunk együtt és még soha nem volt vele gond, ha jól helyezitek fel nem is lehet. Az óvszer egy alkalmi kapcsolatban azért is jó, mert véd a nemi betegségektől is.

23/L

2010. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az ovszer az tuti
2010. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mindig óvszert használunk, mert nem rendszeres a menstruációm és a nőgyógyász nem ajánlja a tablettát"


Nekem is ez volt a bajom meg ráadásul annyira görcsöltem,hogy semmilyen gyógyszer nem volt jó és tartós kapcsolatban élek már 1éve.

Pont hogy beállítja a menstruációt!


Kedves kérdező!


Az óvszer a legjobb főleg ha alkalmi kapcsolat!

Helyesen használva nem eshetsz teherbe és nem kapsz el semmilyen nemi úton terjedő betegséget!

2010. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. nov. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!