Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tanácsot adjatok kérlek! Első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot adjatok kérlek! Első talán szexnek mondható dolog történ tegnap. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Segíts kérlek

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom egy évvel idősebb. másfél éve sülve főve együtt vagyunk.

nem azért írom, hogy röhögjetek vagy akármi, de elég sokszor eljutottunk oda, hogy akkor ma este szexelünk, de nem nagyon jött össze. mármint jól éreztük magunkat, mert orál meg ilyesmik mindig is voltak, de az aktusnál mindig volt egy ilyen "félek" dolog mindkettőnkben vagy mi. ez persze nem volt gond soha, nem erőltettük a dolgot.

tegnap viszont nálam aludt, és hajnalban elkezdtük izgatni egymást, és én már annyira akartam a szexet, hogy nagyon. életemben nem is voltam még olyan nedves mint akkor... úgyhogy kértem hogy dugja be a farkát... be is dugta gumi nélkül meg minden(nagyon jó érzés volt), de csak kétszer, aztán abbahagytuk és folytattuk orállal, meg ami eddig is volt már. mert a gumi nem volt közelben.

tisztában vagyok vele, hogy ez nevetséges meg gáz meg minden, de most félek, hogy esetleg terhes lehetek.

mert tudom, hogy ahhoz a férfi sperma kell, de hallottam olyat, hogy az előváladékban is lehet, viszont nem tudom pontosan, hogy volt e neki :( mert amikor kivette utána mielőtt orálisan kielégítettem és utána elélvezett, néha-néha jött belőle anyag...na most én azt nem tudom, hogy ez akkor is jött e, amikor bennem volt.

még bevehetnék 72 órásat, de lehet hogy fölösleges, és elrontani a szervezetemet meg nem akarom...

nagyon ideges vagyok, kérlek adjatok tanácsot:(

és a bunkók ha lehet kíméljenek:(


2010. nov. 26. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet az első szexnél, iszonyú ideges voltam utána, és végülis a 72 órásnál döntöttem. Persze hozzá kell tennem, hogy én pont a ciklusom közepén voltam... Nekem speciel semmi bajom nem volt a gyógyszertől, meg sem éreztem,kicsit sem voltam rosszul, és a ciklusom sem zavarodott össze.

Én a helyedben viszont nem vennék be gyógyszert, mert a vérzésed utáni 2. napban tényleg minimális az esély a teherbeesésre. De az igaz, hogy ha nem akarsz most 3 hétig idegeskedni, akkor jobb a gyógyszer.

((( És ezt most tényleg nagyon zárójelben jegyzem meg, hogy még véletlenül se tanulj belőle, de velem 2-3 X előfordult már hogy ilyen "biztonságos " időszakban bevállaltam a megszakítást, és nem lett belőle baj, de azóta már fogamzásgátlót szedek)))

2010. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod:)

azt hiszem most már annyira nem vagyok ideges.. meg ha belegondolok tényleg csak kétszer dugta be, és amikor kivette, és ugye csináltam neki, akkor is csak az előváladék jött, az meg úgy tudom élvezés előtt van egy kis idővel. ha tévedek írjátok...

meg hát szerintem is kicsi az esély

a második nap miatt is, meg amiatt is,hogy nem élvezett belém, csak max az előváladék került be

2010. nov. 26. 22:57
 13/18 anonim ***** válasza:

"az meg úgy tudom élvezés előtt van egy kis idővel"


Tévedsz. Az már akkor elkezd termelődni, mikor a férfi nemi izgalomba kerül Azaz az aktus kezdetétől.

2010. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

oké köszi, akkor ezt rosszul tudtam

na de ha abból be is ment egy pici csak nem lehet semmi gond a második napon

megéri a 72 órás vajon?

2010. nov. 26. 23:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Megintcsak azt tudom mondani amit eddig...


Most vagy azt csinálod, hogy két-három hétig győzködöd magad hogy "csak nem lesz semmi", aztán egyszer csak kiderülhet hogy anya leszel, vagy beveszel egy tablettát, és BIZTOS nem lesz semmi, minden úgy marad mint most.


Neked melyik tűnik jobb megoldásnak?

2010. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 72 órás attól 72 órás, hogy még a 71. órában is megéri bevenni. Mellesleg kicsi az esély, de igen, lehetsz terhes.
2010. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Második napként emlegeted,de az valójában a ciklusod 7. napja.A ciklust a menstruáció első napjától számítjuk nem az utolsó naptól!A spermiumok még legalább 3 napig életképesek benned,de van,hogy 5 napig is,vagyis a ciklusod 10-12.napjáig.A 12-14.nap körül pedig már jó eséllyel lehet peteérésed.Megjegyzem minden nap lehet peteérés csak a valószínűsége kisebb.

Hogy veszel-e be valamit vagy nem,a te döntésed.Én kikérném az orvosom tanácsát.De ha terhes leszel,azt a gyereket sem mi sem az orvos nem fogja felnevelni,hanem neked kell.Ezért kell ésszel szexelni,mert a következményeit nem másnak kell vállalni,hanem neked/nektek.

2010. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én, a TE helyzetben igy öt év távlatából tudnám illetve a tapasztalatok után könnyebb eltudnám dönteni minden külsö befolyással hogy mi is a teendöm! Abban a kultúrában és szocializációs környezetben, amiben mi itt Európában élünk, nem fér bele az átlag ember erkölcsi értékrendjébe egy ilyen eset felett komolyabb következmények nélkül eltekinteni. Ha ettől eltérő felfogása van valakinek, az nem jóságnak, vagy intelligenciának, hanem devianciának számít. Hála istennek, a törzsközösségi társadalom színvonalát itt Európában sikerült kinőni, és ez együtt jár olyan hátrányokkal, hogy bizonyos viselkedésformát a többség nem fogad el természetesként.De minden esetben segiteni kell az arra ràszorulóknak hogy ne èrezzèk elveszetten magukat ebben a rohanó vilàgban a tàrsadalom kivetett perifèriàkban ahol szemet becsukta tovàbb lèpnek segitsèg nèlkül az arra ràszorúloknak. Segítsünk egymàsnak amig lehet amig Nem késö!
2015. dec. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!