Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új alkotmány szerint tilos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új alkotmány szerint tilos lesz a terhességmegszakítás. Ezek szerint akkor majd esemény utáni tablettát sem lehet majd kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%

20:06

igazad van...én pl egyetemista vagyok 21 éves, albérletet kell fizetni, (koliba nem vettek fel-és nem is lenne sokkal olcsóbb mint most), drágák a tankönyvek, jegyzetek, enni, innom kell.bulizni nem járok, vásárolni hébe hóba ha valami fontos és kell. anyumék sincsenek annyira eleresztve... örülök hogy ki tudják fizetni a lakhatásom és a sulis költségeket. munkát ritkán tudok vállalni, mert tanulok.ez mellett nincs havi 6-9 ezer ft-om hogy gyógyszert vegyek. a barátom is pályakezdő így nem sok fizetése van..meg másra kell neki is pl megélhetésére. ígyis ha megveszem az óvszert akkor 3db 900ft...pff.. aztán nehogy már ne sexeljen senki csak akkor ha gyereket akar..ez baromság..és igen semmi se 100%-os..de ha egyszer én védekezek (nem úgy mint sokan mások pl tinik) akkor legyen jogom nekem eldönteni hogy meg akarom-e tartani vagy sem..(ez azoknak szól akik annyira ellenzik az abortuszt)..

netán megtartanám mit csinálok? végzettségem:érettségi, pénzem: semmi, 21 éves vagyok..munkám nincs..ezek mellett valószínű el tudnék tartani egy gyereket.

2010. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!