Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új alkotmány szerint tilos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új alkotmány szerint tilos lesz a terhességmegszakítás. Ezek szerint akkor majd esemény utáni tablettát sem lehet majd kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Annak a drágának,aki azzal a szöveggel jön, hogy védekezz..tudtad egyáltalán, hogy mennyi olyan eset van,ahol rendszeres tabletta szedés mellett esnek teherbe..még most is,amikor fejlettebb minden. Egyszerűen valamiért a szervezet ott és akkor nem úgy reagál, ahogy kellene, ahogy szokott és ott a bébi...!!!


Ismerek nem egy nőt,aki már tervezte,hogy baba lesz, de csak egy év múlva találta volna jónak az időpontot..erre bumm: terhes!


Na, erre varj gombot...aki pedig eddig sem vigyázott, csak folyton abortuszra járt, azt hiszed, hogy érdekelni fogja? Majd megszüli és az állam neveli fel...


És igen, hiába van demokrácia, itt ma már mindent bevezethetnek...

2010. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%

*tudtad egyáltalán, hogy mennyi olyan eset van,ahol rendszeres tabletta szedés mellett esnek teherbe..


Igen. 100 tablettával védekező nőből egy év alatt 0,1 esik teherbe, ha NORMÁLISAN, utasítás szerint szedi a nőgyógyásza által felírt tablettát. (A tabletta Pearl-indexe 0,1 - ezt mutatja.)

Ha valaki elfelejti bevenni vagy kihányja, vagy az interneten csereberéli, vagy a barátnőjétől kapja - az nem a tabletta hibája.

Tudtad?


De az abortuszt választók nagy többsége közelében nem járt a tablettának, ebben biztos vagyok. Lehet, hogy 1-2 ember szedte így-úgy, de a legtöbben egyáltalán nem védekeztek, vagy azt hitték, a megszakítás védekezési módszer. (Összehasonlításul a tablettához képest: a megszakítás Pearl-indexe 35, vagy 100 megszakítással védekező nőből 1 év alatt 35 teherbe esik! Minden harmadik!!!)


"Az a drága"

2010. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

van erről valahol vmi cikk?:S


amúgy szerintem is rohadtul gáz, és annak üzenem aki a védekezést mondogatja, én is óvszeres védekezés mellett lettem terhes úgy h vigyáztunk, nem szakadt ki, stb, mégis megtörtént a baj, és aki a kórházban mellettem volt, úgyszintén így lett. és van 1000 más fogamzásgátló módszer, de egyik sem 100% és nem is 99.9% hanem kevesebb..

2010. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Ez nem fog bevezetésre kerülni. Nem is értem miért kell úgy beállítani, mint ha már erről tárgyalnának.


Másrészt: A 72 órás tablettának semmi köze az abortuszhoz. A tabletta a megtermékenyítést vagy a beágyazódást akadályozza meg, ha már létrejött a terhesség, akkor nem szakítja meg. Ha így lenne, akkor nem sürgősségi tablettának neveznék, hanem abortusztablettának.


És amin még megakadt a szemem:

Elenyésző nő esik teherbe megfelelő védekezés mellett. Persze nagyon jól tudom, hogy tabletta, spirál, sőt még elkötés mellett is teherbe lehet esni. De elhiheted, hogy nem tabletta meg spirál mellett történik a legtöbb abortusz.

Hanem mondjuk a csodálatos megszakítás mellett, amit ezen az oldalon előszerettel reklámoznak a felelőtlen tinik.


Arról nem is beszéve, hogy az emberek nem szeretik bevallani, ha hibáztak. Itt is volt gy olyan kérdés, hogy 21 évesen teherbe esett a leányzó. Direkt odaírta a kérdésben, hogy védekeztek.

Aztán nagy nehezen sikerült kideríteni, hogy védekeztek óvszerrel, csak épp úgy, hogy egy ideig gumi nélkül csinálták, és a végén felhúzták...


Meg mikor panaszkodik vki, hogy tabi mellett terhes...aztán kiderül, hogy elfelejtette néhány tablettát beszedni...

2010. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Akiről a legutolsó infóm van, az egy felelőségteljes, normális párkapcsolatban élő nő, aki rendszeresen szedte a gyógyszerét...nem apukát akarta átrázni, stb,


a hülye statisztika meg elmehet a... statisztika még soha a büdös életben nem mutatott elfogadható adatot...

2010. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
mi van azokkal, akiket megerőszakoltak, rendesen védekeztek, de pl. kiszakadt a gumi... mi van a vérfertőzésből születendő gyerekekkel? aki nem védekezik rendesen, az felelőtlenség, de nem csak ezeknek a következménye a nem kívánt terhesség. legyen már joga egy nőnek eldönteni, hogy mikor vállal gyereket.
2010. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ilyen esetek mindig vannak. De azért ne mondjuk már, hogy mindenki normálisan védekezik, és csak úgy becsúszik a gyerek. Hát csak olvasgass ezen az oldalon...

kifelejtettem egy tabit, de szexeltem a barátommal", megszakítást alkalmaztunk", "menzesz közben szexeltünk és belém élvezett...


Én nem ítélem el az abortuszt, mert tényleg vannak helyzetek, mikor szükség van rá. Pl mikor megfelelő védekezés mellett is összejön, vagy erőszakból fogan a baba, esetleg súlyos beteg vagy vmi.

De azért legtöbbször akkor is az emberek a hibásak.

2010. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%-osnak írtam, csak közben érkezett válasz.
2010. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

az tény, főleg ezen az oldalon, hogy nagyon sokan vannak akik felelőtlenek, nem védekeznek max megszakítással, de hát az meg nem védekezés, meg elfelejtik bevenni stb..

de most őszintén: akinek annyi felelősségérzete nincs hogy egy gumit felhúzasson a pasijával vagy bevegyen egy bogyót arra rá lehetne bízni egy gyerek felnevelését? szerintem nagyon nem..

2010. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!