Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új alkotmány szerint tilos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új alkotmány szerint tilos lesz a terhességmegszakítás. Ezek szerint akkor majd esemény utáni tablettát sem lehet majd kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló tabletta: nekem nem rég egy ismerősöm, aki azért ért hozzá, elmagyarázta, hogy a szervezet védelmének érdekében annyira kicsi a hormontartalmuk ezeknek a gyógyszereknek, hogy egy enyhébb hasmenés is jelentősen gyengítheti a hatását. meg persze, pontosan kell bevenni, az alkohol sem tesz olyan jót, és a többi. a 99,9% arra vonatkozik, ha az ember hajszál pontosan a leírtak szerint alkalmazza.
2010. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 19%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: 12-03 20:01

Nagyon sok mindenben igaza van, mégis lepontoztátok, Miért? Azért mert igaza volt és fáj az igazság, aki szexel szexeljen, úgy hogy következménye lehet, amiért igenis vállalni kell a felelősséget, sok ember rohangál abortuszokra mert nem képes védekezni. Az aki megtette amit meg kell(elköttette a petevezetékét),esetleg veszélyeztetett a terhesség súlyosan vagy a baba életére vagy a mamáéra,vagy megerőszakolták annak biztos, hogy megcsinálják.Nem tudom miért kell ezt támadni, Magyarország vezető szerepet játszik az abortuszok számának növekedésében, mégsem képesek az emberek védekezni, főleg a kis tinik. Mielőtt támadnátok, 21 éves vagyok, védekeztünk a barátommal és terhes lettem, de megtartom, sose tudnám bántani mert egy kicsi élet a fogantatásától kezdve, még ha nehezebb lesz is megoldjuk, vállalom a tetteimért a felelősséget, ugyanis aki szexel legyen tisztába vele, rendszeresen szedett fogamzásgátló mellett is terhes lehet.Nem támadni kell amit most bevezetnek, az ellen tenni, hogy ilyen helyzetbe kerüljön az ember.Mert lehetséges.

2010. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
uramisten te agyhalott vagy kedves kérdező...ezer helyen elmondták hogy az lesz benne szó szerint h "a magzat fogantatásától kezdve védendő" DE hozzátették h ugyanúgy csinálhatnak a nők abortuszt...biztos vmi kommunista vagy és hülyíted itt a tudatlan tiniket...
2010. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sincs tökéletes fogamzásgátló módszer. Tablettát szedek. Az antibiotikumok, a hasmenés is gyengíthetik, hiába szedem pontosan (és elég hasmenős vagyok). Mindig tisztában voltam a védekezés fontosságával, de tudom, hogy nagyon sokan nem védekeznek, csak a megszakítással (elsősorban 20 év alatt). Na most, ott a kicsi lányod, 14-15 évesen, megszakítás vagy gumi, kiszakad, egyáltalán nem érdekli őket, bízik abban, hogy ő úgy sem lesz terhes. Az esemény utánit egyből be kell venni, ha tudod, hogy ott a baj. De ők nem tudják, mert nem hiszik, hogy ez velük is megtörténhet. Na ha három hónap múlva szól anyucinak, hogy ejj, anya, lehet, hogy hibáztam, akkor szülje meg az anyja nyakára? Ezzel elrontja a gyereke életét, az unokája életét és a sajátját is nehezíti. Most jöhetnénk azzal, hogy persze, úgy kell nevelni a gyereket, hogy védekezzen, és érezze a súlyosságát, de sajnos nem ez a többség. És én nem szeretném, hogy tele legyünk 16 évesen szülő kiélt lányokkal, akiknek a szülei nevelik a gyereküket. Nem azzal kell büntetni, mert elcseszte, hogy felnevel egy gyereket...

A másik, hogy nekem van jogom eldönteni, hogy én mikortól hívom babának a gyereket, mikortól számít gyilkosságnak, mert első pár hónapig embrió, ami számomra még nem egy érző lény. Lehet, hogy másoknak igen, az tartsa meg nyugodtan, de ha én nyugodtan szeretném felnevelni a gyerekem, a megfelelő környezetben, megfelelő családdal, akkor hadd legyen jogom eldönteni, hogy mikor szülöm meg. Ez a szocis duma pedig, hogy akkor nem lenne ennyi ember, stb... Könyörgöm, akkor az emberek jól éltek, legalábbis többségben jobban, mint most. Megnézem a szüleimet, építkeztünk (nem vettük a házat), volt kocsink, stb. Rendszerváltás után nem volt munka, éheztünk, fel kellett jönni Pestre dolgozni, hogy ne haljunk éhen. Vannak rossz és jó oldalai is, nem istenítem azt az időszakot, de ebben szerintem tévedtek! Az emberek nem véletlenül szülnek manapság 27 éves kor környékén egy, max 2 gyereket. De azt legalább érett fejjel neveljük (máraki). Az a lényeg, hogy ne így akarják szaporítani az országot. Támogassák a kismamákat, biztosítsanak munkahelyet kisgyerekkel, oldják meg, az ő dolguk, de ne kényszerítsenek nyomorgásra!

2010. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

Ezt jól megaszontad utolsó válaszoló!


xD és a homik megint jóljárnak :D ma már tökre megéri annak lenni(Y) :D .. Ne értsetek fére nem vagyok melegellenes :D .De ha már igy belementem ebbe a meleg dologba,szerintem a papok is melegek :D .Ők pedig úgysem gyarapíthatnak,mit törődnek azzal,hogy mások éhezésben neveljék fel azt a szerencsétlen gyereket (ha váratlanul jön) .Szerintem még irigyek is,hogy ők nem élvezhetik ki a szex örömeit.És még ők az istenhívők (meg a pedofil papok,meg aki lop tisztrelet a kivételnek) ...Gondolják,"ha én kibírom bírja ki más is" senki nem mondta neki,hogy menjen papnak.. Mert ők azt akarják,hogy CSAKIS gyereknemzésre legyen a szex.Ebben a mai világban másban nehezen találnak az emberek élvezetet.Dolgoznak,gyerekeket fel kell nevelni,a sok probléma,most az ünnepek.Nem mézeshetek mint a papoknál,felveszik a nagy összeget és élnek mint marci a hevesen..

2010. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%

Vagy akkor már visszamehetünk odáig is, hogy egy normális fogamzásgátló miért kerül 6-7 ezer forintba, vagy egy megbízható óvszer több száz forintba. El kéne fogadni, hogy ma már sajnos 15 évesek is szexelnek, de egy ilyen fiatal lány nem fog 6000 ft-ért olyan nőgyógyászhoz menni, aki nem egy kretén paraszt, és nem fog több ezret költeni fogamzásgátlóra sem.

Azt meg nem várhatjuk el a társadalomtól, hogy ne szexeljen senki...

+ az okoskodóknak: sógornőm gyógyszer mellett terhes lett 19 évesen, megtartott, most néha azon gondolkoznak, mit adjanak enni annak a szerencsétlen gyereknek...De tényleg, ne vetess el senki a gyerekét....Ez már vicc. Aki annyira pártolja az abortuszellenességet, az élt már napról napra?

2010. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

*fogamzásgátló tabletta: nekem nem rég egy ismerősöm, aki azért ért hozzá, elmagyarázta, hogy a szervezet védelmének érdekében annyira kicsi a hormontartalmuk ezeknek a gyógyszereknek, hogy egy enyhébb hasmenés is jelentősen gyengítheti a hatását. meg persze, pontosan kell bevenni, az alkohol sem tesz olyan jót, és a többi. a 99,9% arra vonatkozik, ha az ember hajszál pontosan a leírtak szerint alkalmazza.


Ez pontosan így van, le is van írva MINDEN tájékoztatóban, csak el kéne olvasni. Nem értem, mi ezzel a gond. Ha nem "hajszál pontosan" leírás szerint alkalmazzák, az nem a tabletta hibája. A tabletta attól még véd, hogy egyesek nem képesek betartani a "játékszabályokat".


Mellesleg: NEM lesz tilos az abortusz.

2010. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

86%-os: Részben egyetértek veled. Sokat segítene a helyzeten, ha vmiféle támogatás lenne a fogamzásgátló eszközökre. Felháborító, hogy mennyibe kerül egy csomag óvszer, vagy egy levél tabletta.


De azért az emberek nagy részének nem a pénz az akadály. Rengeteg olyan pár van, akinek ha ingyen adnád az óvszert, akkor sem használná, mert "kényelmetlen" és "szar benne a szex".

Tablettát meg szintén nem venné be, mert "ártalmas", "nem akarja tönkretenni a szervezetét" stb.

2010. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
20:44 igen, már megbocsáss, de az ember arról baromira nme tehet, ha éppen fosik... nem kellene ennyire sarkalatosnak lenni. és igen, aki nem él napról napra, az nem tud erről érdemben nyilatkozni.
2010. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem arról tehet nyilván, hogy hasmenése van. Hanem arról, hogy nem alkalmaz kiegészítő védekezést utána...
2010. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!