Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék jövő héten csütörtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék jövő héten csütörtökön lefeküdni a barátommal gumi nélkül, lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

Most pénteken múlt egy hete, hogy elkezdtem a bogyó szedését, akkor lesz 14. napja hogy szedem. Ma még van egy pici véres folyásom, gondolom a bogyó miatt, mert normál esetben ilyenkorra már el szokott múlni a vérzésem.

Az a kérdésem, hogy akkora már biztonságos lesz a gumi nélküli szeretkezés? Gondoltunk arra, hogy megszakításosan csináljuk. Lehet gond abból, ha még akkor is lesz egy pici véres folyásom? Vagy attól lehet szeretkezni? 3 éve vagyunk együtt, én 19, ő 20. Véleményeket várok!

Ja, és tudom, hogy van, aki 1 hetet mond várakozásnak, van aki 1 hónapot, a papírra 1 hét van írva, de véleményeket szeretnék, hogy megszakításosan ennyi idő után biztonságos-e már az együttlét?


2009. jan. 17. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi megszakítással csináltuk 2 hét után én is tabizok és szerencsére nem lett gond, de a 2. levelet se vártuk meg...
2009. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a papírra egy hét van írva, akkor annyi. Egyébként elhiheted, hogy a bogyó már az első naptól kezdve véd. Ez nem egy vakcina, amikor is egy védettségi időnek ki kell alakulnia. Beveszed, bekerül a véráramba és már véd is, egészen a következő 24 órában.
2009. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor biztonságos lesz már jövő héten a megszakításos? Vagy az is, ha elmegy bennem? Az gond, ha még a tabi miatt minimálisan vérzek? Igazából csak a hüvelyváladék véres már csak.
2009. jan. 17. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha menstruálsz, akkor semmiképp nem szabad szexelni, mert nagy a fertőzésveszély. Talán más vérzésnél sem árt, ha megvárod a végét, de ehhez már nem értek..
2009. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, biztonságos megszakítással is meg anélkül is:)
2009. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És a vérzés? Nem menstruálok, írtam, hogy a bogyó miatt vérzek, mert ha nem szedném, akkor már csütörtökre elmúlt volna.

Most akkor várjam meg, míg elmúlik, miközben az sem biztos, hogy egyáltalán elmúlik ez a pici vérzés???:(

:(

2009. jan. 17. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Erről orvost kérdezzél meg.
2009. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hm... kössz... addig nem tudok elmenni orvoshoz, mivel iskolába járok, és még csóri középsuliba, ahol gond a hiányzás. Meg kolis vagyok, szóval nem egyszerű. Azért kérdeztem itt, mert már biztos van valaki, aki járt ilyen helyzetben.
2009. jan. 17. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írj ide: [link]

Általában hamar jön a válasz.

2009. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem addigra el fog múlni a vérzés (el kéne neki),de ha nem,akkor mindenképp menj orvoshoz. Ha meg elmúlik addigra, akkor nyugodtan mehet minden beléd.
2009. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!