Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes pettingtől? De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes pettingtől? De ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Rövid történet. Pettingeltünk a barátommal és elélvezett de én nem nyúltam hozzá csak nadrágon keresztülsimogattam szóval nem nyúltam a nadrágja alá. És annyi volt h amivel a gatyája átázott és magamhoz nyúltam h meg igazítsam a bugyimat de én is elvoltam élvezve úgy mond.. De a kezem száraz voltnem volt rajta sperma és csak addig nyúltam magamhoz míg meg igazítottam a bugyimat de nem nyúltam a hüvelyemhez!!. tudom hülyeség hogy megigazítottam de zavart nagyon. Szerintetek ettől lehetek terhes?:SS nagyon élek a barátom is ráparázott és már 10 hónapja járunk és igazán most pettingeltünk úgy mond de én nem nyúltam hozzá csak nadrágon keresztül Kérlek szépen titeket segítsetek. Tudom felelőtlen voltam de zavart és muszály voltam megigazítani. Kérlek szépen titeket segítsetek. Ugye ennyitől nem lehetek terhes?:ODE Ő NEM NYÚLT HOZZÁM SPERMÁS KEZÉVEL SEM ÉS NEM IS UJJAZOTT MEG!!! kérlek segítsetek a válaszotokat előre köszönöm.. Egy nagyon kétségbe esett lány
2011. jan. 2. 16:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
16 éves leszek majd. Most pettingeltünk először. Ő is 16 lesz majd. Szóval így kezdtük el.. Tudom gyerekes vagyok de sajálom:S de ha vt a kezemen sperma de megszáradt és esetleg úgy úgy nyúltam a bugyimnak a nedves részéhez. Attól nem nem lehetek terhes ugye? köszi a válaszokat:)
2011. jan. 3. 13:51
 12/14 anonim ***** válasza:
:') Szerintem kérd meg anyukádat, hogy világosítson fel! :D
2011. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ajjj ezt komyoan nem hittem el:D:Dazt hittem poén:D:Dmegigazítottam a buygim ...így etrhes lehetek ?tudom ,h felellőtlen voltam de nagyon zavart..???xdD:D:mi ez???:O:D:D:hülye ,h lennél terhes a hüvelyed közelében nem voltál az ő farka még a gatyában lapult...xd ne parázz ennyire...gondolom nagyon fiatal vagy....várjatok ezzel dologgal intézze el magát nélküled...mert ahogy látom kiakdsz ezeken:D
2011. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem be kellene járni biológia órákra.

MEg kicsit utánnaolvasni.

Könyv, internet...nem csak msnre való!:D

Egyébként tudod először az elmélet utánna a gyakorlat!;):D

2011. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!