Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha még szűz vagyok és fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szűz vagyok és fel akarok iratni gyógyszert, mindenképp elküld az orvos vérvételre? Ott lent is megvizsgálhat?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha gyógyszert akarsz felíratni, az azt is jelenti, hogy lassan ideje lesz eljárnod éves rákszűrésre, az egészséged érdekében. Ahhoz pedig mindenképp meg kell, hogy vizsgáljon "ott lent". Túl kell rajta esni. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, még csak nem is fáj. Amúgy nem biztos, hogy elküld vérvételre. Orvostól függ, a lelkiismeretességétől, illetve a te kórtörténetedtől.
2008. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos, sajnos engem sem vizsgalt meg, sot csak a kerdesei alapjan irt fel egy gyogyszert es mondta, hogy 1 honap mulva menjek vissza, hogy nem e volt valami mellekhatas.
2008. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Engem megvizsgalt a doki, korultekintoen kikerdezett es utana adott egy fel evre valo fogamzasgatlot ingyen ( en a mazlista)...2 evig szedtem - felevente mentem hozza a bogyok miatt de a rakszurest csak evente csinaltuk meg ahogy azt kell. Mostmar probalunk teherbe esni.

Akarhogy is van en azt tanacsolom a legnagyobb joindulattal, hogy ne kezdj el bogyot szedni amig nincs allando partnered!!! A fogamzasgatlo ugyanis megvaltoztat sokmindent a termeszetes folyamatban.

Ha elhatarozod, hogy eljott a megfelelo fiu akivel vallalod, hogy tapasztalatokat szerezz, azt csakis gumival tedd meg!!!! SOHA nem tudod ki milyen nyavajat hordoz magaval vagy eppen "magan". Lehet az gomba, vagy HPV vagy barmi mas...

Az a ferfi aki nem akar gumizni, nem erdemel meg!!!

2008. jan. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában elküld,bár nálam ezt nem tette meg! Ha szűz vagy, akkor közöld vele (de úgyis rákérdez) és akkor nem hüvelyen keresztül fog megvizsgálni! Ilyenkor még rákszűrést sem csinál!

De dokira válogatja. Van egy ismerősöm, tőle csak annyit kérdezett, hogy olcsóbbat vagy drágábbat írjon fel!

2008. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%

Az előző hozzászólótól kérdezem, hogy mégis hogy tudna máshogy megvizsgálni, ha nem hüvelyben?


Én úgy mentem először dokihoz gyógyszerért, hogy szűz voltam. Kérdezgetett, válaszoltam, elküldött vérvételre (meg vizeletvizsgálatra), ami nagyon fontos, mert ha valami nincs rendben a szervezetedben, súlyosan megbetegedhetsz a gyógyszertől.

Engem simán megvizsgált, kenetet is vett, ami megintcsak fontos, mert a váladék minősége is meghatározhatja a gyógyszerfajtát, illetve állapotfelmérésre szolgál.


Amúgy egész évben nem kell csak 5 percet kibírni, amíg elintézi a rákszűrést. Nem vészes.

2008. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szűz lányokat nem hüvelyen, hanem végbélen keresztül szokták vizsgálni! Örülj, hogy ez nálad kimaradt!!!
2008. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!