Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam el anyunak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyunak? Fogamzásgátlot akarok szedni, de elötte el kellene mennem nögyogyászhoz.

Figyelt kérdés
16 leszek,és még nem voltam nögyógyásznál..anyukám ki lenen akadva ha elmondanám neki hmár lefeküdtem a barátommal..De az ő tudta nélkül nemtudom hogy mennyek el...És csak ugy magamtol nem merek venni akármilyen fogamzásgátlot..olvastam hogy elötte ki vizsgál és csak aztán dönti el milyet kell szednem..
2011. jan. 13. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazábol,olvastam több ilyen oldalt, ahol ezzel foglalkoznak hogy tiniknek mi a jobb megoldás, és az a csökkentett hormontartammu fogamzásgátlo a legjobb..mégis agumi elszakadhat meg minden.. :S
2011. jan. 13. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor szólok, hogy a gyógyszer sem nyúlt 100%-os védelmet, volt már olyan ember, aki tabletta mellett esett teherbe...


Én a helyedben maradnék a guminál. Nekem személy szerint még egyetlen egyet sem sikerült kiszakítani, pedig az olcsó DM-eset használjuk...

2011. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyu. Mi adtunk egy tanácsot a legjobb tudásunk szerint.

Az, hogy megfogadod-e, rád van bízva. Ha akarsz, akkor szedjél gyógyszert. Csak ne csodálkozz rajta, ha esetleg vmi bajod lesz tőle. És nem feltétlen a szedés alatt, hanem mondjuk utána, ha babát szeretnél.

Beszéltem nőgyógyásszal, és azt mondta, hogy 18 év alatt nem szívesen ír fel fogamzásgátlót, mert veszélyes.

2011. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!