Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak ugy magamtol semmikepp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ugy magamtol semmikepp ne szedjek fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés
Sajnos falun lakom es aszuleim biztos gyanakodnanak,ha csak ugy egyszer bemennek egy kozeli nagyvarosba...ezert szeretnem a segitsegeteket kerni...elore is koszi!!!
2008. jan. 28. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Semmiképpen ne szedj orvosi javaslat nélkül fogamzásgátlót. Bár azt sem értem, honnan vennéd a tablettát, mert ugye azt csak orvosi receptre adják ki. A szüleid meg ugyan miért gyanakodnának?? Rengeteg dologért mehetsz városba: vásárolni, színházba, moziba, állatkertbe, mittudomén. Hogy közben felkeresel egy dokit is, azt nem kell nekik tudniuk.
2008. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha elég felnőttnek érzed magad a szexeléshez és a tablettaszedéshez, akkor azt meg is kellene beszélned anyukáddal! A titkolózás csak rosszabb! És mi van, ha megtalálja nálad? Egyátalán miből fogod kiváltani, márha egyátalán ír fel neked az orvos? Elég fiatalnak gondollak, inkább védekezzetek gumival! Ráérsz majd tabit szedni akkor, ha egy komoly kapcsolatod lesz!
2008. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Tablettát cs orvosi vényre kapsz a gyógyszertárba.

2. Mondhatod azt anyudéknak, hogy azért kell:

-mert nem rendszeres a mensid és nagyon görcsölsz közbe...

- zavar, hogy nem babapopsis a bőröd..a tabi ebben segítene

Sztem meg kell fontolniuk..én az 1. megoldást javasolnám!

2008. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Fogamzásgátlót csak nőgyógyász írhat fel, más nem!!

(bár egyesek szerint a nem első alkalommal már a körzeti is felirathatja)

Inkább találj ki valamit, hogy sulis rendezvény van a városban, múzeumlátogatás,v agy bármi, de bárkitől kapott tabit ne szedj be!!!

2008. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!