Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Escapelle sürgősségi tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Escapelle sürgősségi tabit jelezné egy vérvétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb másfél-két hónapja vettem be, és holnap lehet hogy vérvételre küldenek. Nem egyedül mennék, és nem szeretném, ha kiderülne. Köszi a válaszokat:)
2011. márc. 15. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hónappal ezelött bevett gyógyszer hogy derülne ki?

És miért mutatná ki? Éppen ezt akarják kimutatni belőle?

2011. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem...

Egyrészt már kiürült.

Másrészt sima vérvételen nem néznek hormonokat. Márpedig a gyógyszer az az.

2011. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem...köszönöm:) nem igazából a kérdést a Barátnőm kérésére írtam ki. Mert beteg, két héten belül másodszor (ilyen szezonális megfázás lehet,vagy nemtudom, de "csak" lázas) és az anyuja eltervezte hogy vérvizsgálatot fog kérni a háziorvosuktól, és ettől félt. De én is ezt mondtam neki, hogy azóta már kiürült:) mindenesetre köszönöm:) Szép estét!
2011. márc. 15. 22:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még, ha tudtok válaszokat, mert olyat is hallottunk, hogy kimutatható. Most akkor kinek van igaza?:/
2011. márc. 15. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Áh már nem mutatható ki.Az már kiürült.
2011. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha vizeletvizsgálat van, akkor sem? amúgy nem két hónapja inkább csak olyan másfél..ez sokat számít?
2011. márc. 16. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy nem néznek rutinszerűen hormonokat. Nem olyan baromi olcsó vizsgálat, hogy csak úgy minden ok nélkül elvégezzék.
2011. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!