Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha eddig 3 kilót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha eddig 3 kilót híztam?

Figyelt kérdés

Én már 3 kilót híztam és Jangee fogamzásgátlót szedem rendesen véd és ezen kívül semmi bajom nincs vele.

Eleinte nem hittem, hogy a gyógyszertől híznék ... igazából most sem vagyok benne biztos,de az egyik ismerősöm ugyan ezt a gyógyszert szedi és 6 kilót hízott tőle és csak a 3. doboznál tart.

Szerintetek ettől hízok?

És ha igen mit tegyek?


2011. márc. 19. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
az csak a vizfelhalmozodás.. de nem igazi hizás :) én nem hiztam 1 tabitól se, pedig kettőt is kiprobaltam.. ha tovabb hizol, akkor valts..
2011. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
edzés
2011. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj bele, hogy többet is fogsz. :) Én már két fajtát szedtem és kb. tíz kilót szedtem fel midkettővel. Mikor abbahagytam, csak úgy olvadtak le a kilók. De én éhesebb is vagyok, ha tablettát szedek.
2011. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem törvényszerű! én pl. fogytam a tabitól!
2011. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Én is ismerek olyat, aki fogyott. Meg olyat is, akin meg sem látszott. Én nem vagyok ilyen szerencsés alkat. Lehet, hogy hormonálisan vagyok ilyen, vagy mit tudom én. De végül is elég sovány voltam azelőtt, úgyhogy az vigasztal, hogy így azért nem híztam el olyan vészesen.
2011. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja, mindenkire maskeppen hat.. de ha nagyon sovany voltal, akkor jó is, h hiztal kicsit, nem?
2011. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!