Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 Sziasztok. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 Sziasztok. Most vettem meg az első fogamzásgátló gyógyszeremet. A szedését tudom csak az a baj h nem számok hanem betűk vannak rá írva. Teljesn mindegy h melyiket kezdem el szedni? Vagy vki tudja h milyen sorrendbe kell?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szívesen, de azért gondold át, hogy megéri-e az a pár forint! Lehet, hogy most nem okoz problémát annak, aki már régen szedi, csak majd ha tényleg babát szeretne. Adja Isten, hogy csak rémeket lássak...:)
2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azon a pár ezer forinton múlna hogy mondjuk terhes leszel-e vagy sem, mert pl csak c-vitamint kaptál:) Ennél sokkal rosszabb is történhet ha nem biztos forrásból van a gyógyszer...
2011. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, te tuti valami hamisítványt fogtál ki! Én is szedtem Lindynette 20-at és a hét napjainak MAGYAR kezdő betűi vannak rajta, nem ez, amit írtál! Na jó, én nem tartok neked szentbeszédet, de nagyon nagy kockázatnak teszed ki magad és a teherbeesés lesz a legkisebb bajod, nagyon súlyos egészségkárosodást okoznak a hamis gyógyszerek. Atyaég:S Remélem megjött a jobbik eszed azóta és nem kezdted el szedni...
2011. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!